Spokojenost!

Recenze hotelu Hotel Elvira ** - Bulharsko - Nesebar - Ravda

Po přečtení některých recenzí jsem se lehce obával co mě čeká, ale nakonec jsem byl spokojen a uvažuji, že se sem zase vrátím. Člověk nesmí být rozmazlený!

Ubytování (4 / 5)

Hotel rodinného typu. Hotel je kousek od moře a stejně tak i od centra Ravdy. Nevypadá nejmodernějí, ale na přespání to bohatě stačí, beztak je každý celý den někde u moře a podobně.

Strava a stravování (5 / 5)

Byli jsme na 15 dní a na jídlo si osobně nemohu vůbec stěžovat! Snídaně se sice opakují, ale každý den si člověk dá něco jiného. Obědy a večeře jsou různé a vždy jsem si něco vybral. V jídle nejsem vybíravý, takže jsem ochutnával to a to a vždy jsem byl najezen, možná až moc.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Na to, že má hotel 2 hvězdy, tak je vybaven dostatečně. Co člověk potřebuje více, než sprchu, WC, skříň, postel? Voda tekla, vyspal jsem se, klimatizace fungovala výborně! Personál byl také v pohodě a nikdy nebyl problém.

Pláž a moře (3 / 5)

Asi jediné menší zklamání, to byla místní pláž. Lehátek bylo méně a pláž, která patří k hotelu, tak byla plná chaluh a stejně tak i moře. Ovšem na tuto pláž jsme chodili jen dopoledne, což stačilo. Odpoledně jsme jezdili na pláž do Nessebaru a to bylo něco naprosto jiného! Čistá, bez chaluh a kdo nepotřebuje lehátko a vystačí si s dekou, nebo ručníkem, tak si zde své místo najde. Navíc hezkou procházkou se dá dojít pěšky zpět k hotelu.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí hotelu je hezké. Hotel sice neleží hned u moře, ale asi 300 metrů od moře, ale to nevadí. K moři je to 5 minut, do centra asi 10 minut. Přijemná procházka je k místnímu Lidlu, který je asi 1 km daleko. Pěšky se dá dojít do Nessebaru, nebo se dá jet autobusem za pár korun. V Ravdě je úžasný aquapark, který stojí za to, od hotelu asi 2 km. V Ravdě je plno obchůdků, restaurací a barů, takže večer je vždy kam jít.

Celkový dojem (5 / 5)

Osobně jsem byl velmi spokojený a určitě se sem rád vratím, podívám. Kdo vyžaduje luxus, tak pro něj to není, ale kdo chce pohodovou dovolenou, tak doporučuji! Ravda je oproti Nessebaru a Slunečnému pobřeží velmi klidná.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.