Když jsem si přečetla některé recenze z loňska - nestačila jsem se divit.

Recenze hotelu Hotel Estreya **** - Bulharsko - Svatý Konstantin - Svatý Konstantin

Víte, Varnensko je má srdeční záležitost. Jezdili jsme tam leta, v 90tkách jsme vandrovali po Evropě a Turecku a nějak se - díky "zprávám" novinářů a Tv neodvažovali. Předpředloni loni jsme se "odvážili" na Čajku/ ZP2. do Magnolie. Upravená asi odborářská zotavovna ve víceméně botanické zahradě ale termální bazen tam nebyl. Předloni Zlaté písky - šok... jednak z toho, co se z Písků stalo, randál do 2-3 do rána. prostě děs. No a loni jsme našli Estreyu - mimochodem - původní Estreya Palace - je hotel Praha z tuším1864, kterou naši opustili. Našla jsem to na starých mapách, a byla nesmírně překvapena, jak se podařilo ten starý dům zmodernizovat / i když nevím jak vypadal dřív/ na moderní a pohodlný - Výtahů co vím tak po dvou v obou vtipně propojených budovách. Rezidence je asi nová, ale propojit se jim to povedlo perfektně. Všechny tři jídelny zajišťují dostupnost ke krmení pro obrovské množství lidí. Dva venkovní bazény - toho jeden termální, v nové části - velký termální bazén. Ju a pro tu paní - co si stěžovala , že nenašla pramen - tak ten kdysi bazén pod stromy, je když jdete od hotelu po silnici k moří - po pravé straně nové welnes či "zdravotní?" centrum _ dva bazény - ten hodně horký - a druhý chladnější. Ale tam jsou taky jiné ceny. Jako v našich welnes. Co jsem ocenila bylo, že to zábavní centrum - po silnici odbočka doprava je tak perfektně odhlučeno zelení, že večerní řádění omladiny není vůbec slyšet. Za těmi stánky je další část, včetně kamené budova banky a tuším dvou prodejen potravin, krom obvyklého stánkového prodeje. JInak půjdete-li tou cestou doleva, přijdete na hlavní náměstí se spoustou stánků a nahoře nad cestou i Hypersuper s lékárnou. Tolik k nedostatečnému popisu okolí u všech cestovek.

Ubytování (5 / 5)

Není co připomínat. Perfektní úklid, A ten obdivovaný klid.. Poklona a dík zahradníkům a těm co se o nádhernou zahradu starají... Měli jsme štěstí a v té nádherné zahradě viděli i svatbu a nějaké vyřazování prťat.

Strava a stravování (5 / 5)

Spousta zeleniny, sýrů, několik druhů pečiva, jídla byl vždy dostatek i co do různosti, vynikající zákusky a polévky.... pití pivo limo káva. Jinak - v lobby baru káva kdykoliv, stejně jako další pití i ostřejší.. KOuřit se dá jedině na terase u lobby baru nebo v altánu na zahradě, takže si nezasmradíte pokoj ani chodby - v hotelu je voňavo. A těch pár kroků - po sjetí výtahem žádnému kuřákovi neuškodí.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Akorát trošku komplikace při příjezdu - v recepci - chtělo by to nějakou mapku s vyznačením propojení obou budov a kde je co. Dokonce je v areálu i lékárna. V nové části termální bazén je fajn - vedle je i welnes centrum

Pláž a moře (3 / 5)

S pláží to bylo horší, protože se tam stavěl nový hotel, takže pláž jaksi taksi až o kus dál. - známe stavbaře. Počítám, že letos to už bude upravené.

Okolí hotelu (3 / 5)

viz nahoře

Celkový dojem (5 / 5)

Dovolí-li zdraví, a finance - tak nikam jinam. A snad budeme mít štěstí a opět dostaneme pokoj do zahrady a ne k silnici - tam to asi bude horší i když do zeleně. KOukat se ráno na moře je k nezaplacení. - kdyby to tak šlo objednat. Ju a WIFI je nejsilnější signál u recepce, takže se sklenkou drinku a pohodlném sezení si vše vyřídíte.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.