Detail recenze: Hotel Faliraki Bay

  Řecko, Rhodos, Faliraki

4/5

Jana:
Hotel střední kategorie s polopenzí, blízko moře, vzdálenost do centra cca 2 km, pro nenáročnou klientelu. Autobusová zastávka č. 27 je 100m od hotelu, dobré spojení do hl. města (každých 20 minut).

Fotografie od autora recenze


Ubytování

hodnotím pokoj 206, který na rekonstrukci čeká. V tomto patře jsou pokoje menší než o patro níž, před balkonem je nevyužitý prostor, vybavení opotřebovanější. Staré plastové židličky na balkoně, standartní levné ubytování pro nenáročné s hodne malou koupelnou, matrace - moje dobrá pružinová, manželova asi poškozené pružiny. Málo policových úložných prostor (takže i noční stolky, toaletky, botník). Chybí sušák na prádlo na balkoně :( Fén OK, TV česky ne, lednice za polatek !!!


Strava a stravování

polopenze dostatečná, žádný luxus, standartní snídaně - levnější salámy, sýr, margarín, máslo občas, jogurt, med, Musli, zelenina, káva, čaj, mlléko, 3-4 druhy podobného chleba (veka, bulky,), vejce vařená nebo zapečená, farole v rajč. omáčce, nutela , buchta......večeře se dala skládat ze cca 4 příloh, 2 jídel, zeleniny a salátu, někdy ryba, jako dezert se střídala buchta, želé, puding, meloun, zmrzlina (fakt nic moc), polévky moc nešly.....vše bufetově a bylo toho dost


Vybavení, služby a personál

Vybavení pokoje průměr, lednice a trezor za poplatek, bazén měl 2 slabiny - pouze 1 schůdky a to do hloubky. pro neplavce a starší lidi žádné schůdky ani zábradlí poměrně vysoké sestupy do vody, tak nešikovný bazém jsem nezažila. Personál příjemný, denní úklid = srovnání postele, odnesení odpadu, setření, 1x za 14 dní převléknutí postelí, ručníky dle potřeby tvrdé, ale nevadilo. Výtah, dost schodů.


Pláž a moře

Lehátka jsme nevyužívali, prý 10 E, voda krásně čistá, na kraji kamínky, dále písek a celkem mělko.


Okolí hotelu

Hlučný hotel naproti, asi díky covidu naštěstí jen do 23 hodin. Periferie městečka bez větší údržby.. Bezprostřední okolí budovy je v zeleni.


Celkový dojem

Průměr, hotel se tváří na 3* a vybírá za 3*, ale je spíš na 2,5*, nahrává mu stravování.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.