Podprůměr

Recenze hotelu Hotel Gloria Maris *** - Řecko - Zakynthos - Agios Sostis

Na hotel a okolí sme se těšili. Když sme dorazli tak hotel i okolí moc pěkný byli jsme nadšení. Ale po tom co jsme se dostali na pokoj tak veliké zklamání. Pokod vůbec nevypadal jako na fotografiích. Postel nic moc, po zdech fleky od zabitých komárů, sítě na dveřích na balkon i okně byli ale děravé. I koupelna nestála za nic. Takže celkově pokoj hrůza. Ale když tam člověk jen spí tak se dá. Pláž úzká ale když si upláže obědnáte pití můžete si vybrat lehátk buď na pláži a nebo kousek nad barem. A nebo je možnost jít po mělčině tak se dá za cca 10 minut. dojít na šiří a větší pláž. + možnost výletů klteré stojí opravdu za to doporučuji :-) Tohle věšchno v pohodě a až na pokoj byla dovolená moc krásná.

Ubytování (1 / 5)

Pokoj nevypadal jako na fotografiích. Děravý sítě v oknech na zdech fleky od zabitých komárů. Postel nic moc. Koupelna taky žádáná sláva.

Strava a stravování (5 / 5)

Jídlo formou rautu. Pokaždé bylo z čeho vybírat. I když se jídloopakovalo ale nám to vůbec nevadilo. Každý den si bylo z čeho vybírat. Takže strava super

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál příjemný a pokždé vyšel vstříc. A každý den úklid. Služby personálu bezva.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž sice uzká ale chůzí po mělčině se dalo dojít na větší pláž. Nebo si u baru koupit drink a tím pádem máe i pro každého lehátko. Moře krásné čísté a i v dálce se dalo došáhnout na dno.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu jedním slovem: Krása

Celkový dojem (5 / 5)

Až na pokoj spokojenost. Ostrov a okolí hotelů krása. Persononál a majitelé obchodů a taveren a obsluha elice příjemní líde.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.