Prohlídka hotelu Golden Residence - moderní hotel na útesu nad Atlantikem

Recenze hotelu Hotel Golden Residence **** - Portugalsko - Madeira - Funchal

Hezký moderní hotel v klidné části Funchalu. Leží v podstatě na útesu, s krásnýmí výhledy na oceán. Elegantní a čistý design.

Ubytování (5 / 5)

Moderní, čisté a prostorné pokoje zařízené moderním nábytkem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Dále klimatizace, SAT TV, telefon, minibar, za poplatek trezor, rychlovarná konvice, balkon. K dipozici standard pokoje, suity a apartmány.

Strava a stravování (5 / 5)

V hotelu jsme měli oběd formou bohatého bufetu. Jídlo bylo vynikající. Standardně se nabízí pobyty se snídaní nebo polopenzí, možná i plná penze. Vše formou bohatého bufetu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Recepce, hlavní restaurace, bar, posezení u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, SPA a masáže, parkoviště, Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma. Kadeřnictví, salón krásy, společenská místnost s TV, knihovna, konferenční místnost, billiard, tenis, squash, meditační místnost, fitness centrum, lázně (masáže, sauna, pára, vířivka, wellness programy).

Pláž a moře (3 / 5)

Veřejné koupaliště Doca do Cavas je pod hotelem (za poplatek) - vstup do vody z betonové terasy po schodech. Další pláž asi 1 km od hotelu, kamenitá, místy s černým pískem a menšími blázky.

Okolí hotelu (4 / 5)

V klidné části Funchalu, přesto v dostupné vzdálenosti do centra dění tohoto hlavního města. Velké obchodní centrum Forum je vzdálené cca 300 m, před hotelem je zastávka autobusu se spojením do centra Funchalu, vzdáleného asi 4 km. Leží přímo u pobřežní promenády spojující Funchal a rybářskou vesničku Camara do Lobos.

Celkový dojem (4 / 5)

Příjemný moderní hotel na hezkém místě. Nabízí klid a zároveň možnost se rychle přesunout do historického centra Funchalu.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.