Ideálně turistický pohádkový hotel

Recenze hotelu Hotel Grand - Česko - Středočeský kraj - Řevnice

Z venku hotel vypadá jako omšelý, ale to jen proto, že se na omítce zachytávají nečistoty z okolních stromů. Hned za vstupními dveřmi je dojem o řád lepší. Při našem odjezdu byl pro nás tento hotel již pohádkovým.

Ubytování (5 / 5)

Měli jsem pokoj Komfort - čistý, prostorný, dokonalý. Děda s babičkou měli standard - taky čistý a dokonalý, jen opravdu o poznání menší. Oproti předchozí recenzi se v hotelu zřejmě hodně změnilo. A měnilo se i v době našeho pobytu - probíhala dílčí rekonstrukce, která nás v ničem neomezovala.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava vynikající, ceny lidové, kuchař sympatický, čistý. Polopenzi jsme neměli, takže jsme vybírali podle chuti. Při snídani nic nedošlo, najedli jsme se do sytosti. Pivo točí velmi dobré. Pro nekuřáky je vedle výčepu samostatná místnost. My ostatní můžeme pít a kouřit přímo u zdroje. Výčep je dobře odvětrávaný.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Největší předností hotelu je personál. Recepční, výčepní i kuchař jsou báječní a zejména díky atmosféře, kterou dokážou vytvořit, se do hotelu opět rádi vrátíme.

Okolí hotelu (5 / 5)

Parkování zdarma v uzavřeném dvoře za hotelem. Na noc se dvůr zamyká. Naproti hotelu je vlakové nádraží. Ideální pro přepravu ke Karlštejnu, dolům Amerika apod. Vlaky nás v noci nerušily. Sama Řevnice je pěkné město a stojí za shlédnutí.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel je v této oblasti jeden z nejlevnějších. Uvnitř je útulný. Jeli jsme v listopadu - málo lidí kolem Karlštejna a kolem dolů Amerika, krásná příroda, absolutní relax. Zpět jsme se vrátili vlakem pozdě večer a bylo přímo báječné, že hotel leží kousek od nádraží. Prostě ideální poloha hotelu pro všechny turisty.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.