Detail recenze: Hotel Grotticelle

  Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

4/5

Petra:
Skvělá dovolená na velmi hezkém místě, nedaleko přístavu Tropea. Cesta z letiste 72km cca 90 minut busem.

Ubytování

Ubytovani velmi pěkné,pokoje menší smy s výhledem na moře, každodenní poctivý úklid,výměna ručníků dle potřeby třeba každý den. Bazen čistý, lehatek dostatek zdarma.


Strava a stravování

Vynikající výběr z mnoha druhů ,pro toho, kdo má rád ryby a a vše co nabízí moře, úžasné!!! Skvělá kuchyně, nejlepší co jsem kdy ochutnala. Ráno vynikající káva automat mele, skvělá čokoláda pro děti, juice ace super.


Vybavení, služby a personál

Personál skvělý, vstřícný, wifi zdarma plaz, bar, bazén, což stačí. Lednička prý za poplatek, nám fungovala, spis jen chladila, takze 5e denně bych nedala, klimatizace 5euro za den jsme nevyužili. Pozor na komáry. Repelent nutný.


Pláž a moře

Přístup do vody docela divoký,tři kroky a plavat, pláž písčitá upravená , čistá s obrovským množstvím lehátek mimo srpen zdarma. Moře čisté, teplé prý občas medúzy, ty jsme nezahlidli. Poměrně hodně lidí svazenych z okolních hotelů. Vzdálenost 350 m po soukromé velmi strmé cestě, lze využít zdarma svoz autem v daných časech. Součástí pláže jen bar Grotticelle s velkým výběrem jídel, nápojů, úžasným posezením s wifi gratis.


Okolí hotelu

Asi 500 m do kopce dva mimimarkety, v tom vzdálenějším platba kartou, supr výběr, ATM bankomat a hlavně otevřeno od rána do večera včetně svátků.Nedaleko supr pizzerie. Pizza 6e, nádherná vyhlídka u ni zmrzlinarna.


Celkový dojem

Na mě trochu moc lidi na pláži, jinak možnost půjčení šlapadla 10e za všechny a další atrakce nebo vas za stejnou cenu plavčík odveze na odlehlejší nádherné pláže.Krásný výlet Stromboli, priste bez cestovky vyjde na polovinu, trochu jsme doufali v český komentář, ale měli jsme angl. nj, ital


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Grotticelle

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h