Opravdu krásná dovolená

Recenze hotelu Hotel Histrion **** - Slovinsko - Obala in Kras - Portorož

Děkujeme za krásnou dovolenou ve skvělé lokalitě a v nádherném komplexu St. Bernardin, jehož součástí je čtyřhvězdičkový hotel Histrion. Vůbec nevadilo chladnější moře, protože Mořský park Laguna, který je součástí hotelu nám i naší vnučce poskytl vše, co jsme si mohli přát. Množství bazénů se slanou a teplou vodou jak pro děti, tak pro dospělé byl výbornou alternativou ke studenější koupeli v moři. Tobogány, skluzavky a to vše v ceně zájezdu, opravdu nemělo chybu. Jediné, co mi zde chybělo, byla písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Přestože byla cestovní kanceláří prezentována, tak jsme ji nenašli. Místo toho zde byly pláže travnaté s betonovými moly a schůdky do moře, což pro malé děti nebylo ideální. Také lehátka a slunečníky na pláži a na terase hotelu nebyly zdarma, jak bylo uváděno, ale za poplatek (5 € na den za lehátko). Jinak pěkná a čistá lokalita. Portorož i Piraň jsou krásná starobylá městečka a moc se nám tam líbilo.

Ubytování (4 / 5)

Příjemně zařízený pokoj, balkon s výhledem na moře s možností zatažení markýzy. Jedinal malal výtka - pokoj byl až v posledním traktu hotelu a dělilo nás 350 m od recepce a jídelny. Takže každodenní procházka.... Ale zase do vnitřních bazénů to bylo opravdu kousíček - jen do výtahu a poschodí níže.

Strava a stravování (5 / 5)

Nepřeberné množství a kvalita jídla, rychlé doplňování chybějících druhů, výběr opravdu z velkého množství jak studené, tak teplé stravy. Výběr i pro diabetiky....prostě super.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Pěkně vybavené pokoje, vynikající výběr jídla, každodenní úklid a výměna ručníků, ochotný personál, skvělé animační programy pro děti i dospělé.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádhera a čisto.

Celkový dojem (5 / 5)

Opravdu krásná dovolená jak je uvedeno v úvodu.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.