Odpočinek na Horizontu

Recenze hotelu Hotel Horizont **** - Česko - Královéhradecký kraj - Pec pod Sněžkou

Prodloužený víkend jsme si i s našimi malými dětmi (3 a 1 rok) užili. Vybírali jsme pečlivě a vyplatilo se.

Ubytování (5 / 5)

Zaplatili jsme si rodinný pokoj (dva propojené pokoje s dvojitými dveřmi), takže jsme měli každý soukromí. Všechno čisté a voňavé, denně úklid s usměvavými uklízečkami, které nechali našim dětem i památku - dopis a dva plyšové medvídky. Drobnost, která ale moc potěší. Měli jsme 10.patro, tudíž výhled na celou Pec. Skvěle zásobený minibar.

Strava a stravování (5 / 5)

Bufet ráno i večer, spousty jídla, snad až zbytečně se člověk přejídá. Nedá to. Vše chutné, dobré, pořád doplňováno a hlídáno bedlivým okem kuchařů. Číšníci se snažili až moc, jen co byl příbor položen, už odnášeli talíř. Restaurace nebyla plná, proto měli na nás čas.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Všichni milí a usměvaví, nejvíc potěšil barman ve Sky Clubu v 18.patře hotelu, který míchal neuvěřitelně dobré drinky. A s příjemným a milým vystupováním. Pochválit musíme ale i recepčního, který nás ubytovával, pak také dámy na recepci wellnessu. Bezva bazén i vířivka, skvělý dětský koutek.

Okolí hotelu (5 / 5)

Tak z Pece vyrážíte asi v tomto období za túrou, navštívili jsme Sněžku, tady POZOR! Chybně jsme byli informováni prodávajícím jízdenek, že s kočárkem zvládneme cestu z Růžohorek. Ano, ale místy s kočárkem a dítětem na zádech! Pak nás okouzlilo okolí hotelu i Pec samotná, hodně se změnilo a zlepšilo. Udělali jsme si výlet do Janských Lázní se zmrzlinou na kolonádě - super, lanovka na Černou horu také. Byli jsme se podívat u Stezky korunami stromů, kterou otevřou příští týden a vypadá to slibně.

Celkový dojem (5 / 5)

Dovolenou jsme si užili a určitě zase přijedeme.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.