Detail recenze: Hotel Illusion Calma

  Španělsko

4/5

Blanka:
Hotel je velice příjemný, jedná se o městský hotel, vzdálený od moře cca 150 m, s menším bazénem. V blízkém okolí se nachází dostatek obchodů pro nákupy. Hotel je velice klidný, navštěvovaný spíše klientelou turistů 55+, pro děti není příliš vhodný, protože cesta z hotelu k moři je po úzkém chodníku. Kdo chce strávit klidnou dovolenou s příjemným personálem a velice dobrou stravou, tak vřele doporučuji. V hotelu je k dispozici i vířivka, sauna a pára, tyto služby jsou v ceně zájezdu.

Ubytování

Na 3*hotel velice pěkné ubytování, čisté, velká koupelna, fungující klimatizace, každý den výměna ručníků, všechny pokoje mají balkon s věšákem na prádlo.


Strava a stravování

Super, všechno velice chutné, každý den ryby, maso, spousta zeleniny a ovoce, po celý den zmrzlina, na baru míchané nápoje, zkrátka pohádka. A nikdy nic nedošlo celý sortiment byl po celou dobu vyhrazenou na jednotlivá jídla.


Vybavení, služby a personál

Personál velice ochotný, příjemný. Ke službám all inclusive patří vířivka, sauna a pára, možno využít masáže za poplatek. Nevýhodou je pouze malý bazén, ale kdo jede k moři tomu to nevadí.


Pláž a moře

Pláže písečné, pozvolné, upravené, ve vodě někdy chaluhy, ale uklízí se.


Okolí hotelu

Kolem moře a pláží dlouhá promenáda k procházkám, v blízkosti obchody a spousta restaurací.


Celkový dojem

My jsme byly velmi spokojené. V hotelu je klid, pro klidnou dovolenou a relaxaci, mohu doporučit. Každý večer byly animační programy, opět orientované na starší klientelu hotelu. S malými dětmi bych asi jela jinam, ale pro turisty středního věku ideální.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h