Detail recenze: Hotel Illusion Calma

  Španělsko

4/5

Veronika B.:
Městský hotel v blízkosti letiště. Je to pěkný světlý a moderně zařízený hotel.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou moderní v bílomodrém provedení. Mezi vybavení pokoje patří klimatizace, minilednice, TV, trezor za poplatek a fén v koupelně. Postýlka je zdarma na vyžádání.


Strava a stravování

Na hotelu kromě all inclusive je možnost zařídit pouze snídani nebo polopenzi. Hotel má otevřenou kuchyni. Není problém po domluvě na recepci zařídit individuální stravu, jako jsou dietní jídla, bezlepkové apod. 2x týdně jsou na hotelu tématické večeře.


Vybavení, služby a personál

Kromě klasického bazénu, hotel disponuje i vnitřním vyhřívaným bazénem. Hotel má i menší Spa centrum, kde si můžete dopřát oddych ve vířivce, sauně, zajít na masáž nebo do fitness centra. Wifi je na hotelu zpoplatněno (15 EUR/ týden).


Pláž a moře

Pláž je od hotelu vzdálená asi 100m. Je to, ale malá pláž v zátoce, navíc hned u přístaviště. Doporučuji se projít na vzdálenější pláž, která se táhne až k dalšímu letovisku El Arenalu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.


Okolí hotelu

Kolem hotelu jsou bary, restaurace, obchody apod. Hotel je opravdu kousek od letiště, takže v sezoně může někoho rušit hluk letadel. V docházkové vzdálenosti je Palma Aquarium nebo můžete autobusem dojet do hlavního města Palma, které je vzdáleno asi 2km.


Celkový dojem

Jde vidět, že hotel je ve městě. Je tam opravdu rušno. Doporučila bych ho spíše mladým lidem, kteří se chtějí bavit. Je to moderní hotel s kvalitními službami. Hotel odpovídá své kategorii.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h