Detail recenze: Hotel Ilyssion

  Řecko, Rhodos, Pefki

3/5

Cena
od 9 232 Kč/os
Mython:
Hotel přímo u moře, okolí nic moc, služby katastrofa, pláž žádná, již nikdy více .

Fotografie od autora recenze


Ubytování

pokoj až na mravence, mokrou zeď z prosakujícího odpadu, televizi, která měla 3 programy v němčině a studenou vodu při sprchování, byl "dobrý"


Strava a stravování

strava: polotovary, ovoce jen meloun, studené a nesmyslně kombinované věci, pořád to stejné, zákusky žádné,zelenina žádná pití: pivo ušlo, tvrdé a víno nějaké domácí výroby,nealko nápoje sladké asi vyrobené z prášku, zmrzlina žádná, káva pouze rozpustná, a to bylo all inclusiv! Jinak snídaně, oběd a večeře, mezitím nic a večer do 22:00 a potom spát.


Vybavení, služby a personál

personál hotelu ušel, prádlo měnili 2krát za pobyt (byli jsme tam 11 dnů),Wifi za poplatek, klima zdarma do 15 září, televize pouze 3 programy, služby žádné


Pláž a moře

třímetrový pruh plážičky okolo moře,lehátka zdarma, vstup do moře z mola po železných schůdcích, mezi kameny a potom písek, voda čistá, no nic moc. Dva bazény se sladkou vodou + lehátka a sprchy, bez obsluhy a baru


Okolí hotelu

Prašná silnice zezadu, jinak nic, do prvního městečka asi 15 minut pěšky


Celkový dojem

No co dodat, už bych tam v životě nejel, protože služby a hlavně jídlo neodpovídaly žádné slušné kategorii hotelu


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno