Detail recenze: Hotel Inturprag

Česko, Praha a okolí, Praha

1/5

Cena
od 1 080 Kč/os
Milena:
Ani argument cena x kvalita neobstojí. "Komunistický hotýlek" 5. cenové kategorie

Ubytování

Ekonomické pokoje (2+spol.koupelna) = šíleně vrzající dřevěné postele, u jedné rozbitý lamelový rošt, tudíž kamarád propadl i s matrací. Po urgenci nikdo nic opravit nepřijel, protože "si dosud nikdo nestěžoval" a v pátek odpoledne, v sobotu a v neděli se nepracuje. Slečna z "recepce" zapůjčila nářadí a provaz, aby si to mohl kamarád opravit. Pro 4 lidi jedna židle, ve "skříni" jedno rozbité ramínko. ložní prádlo a lůžkoviny jakž takž. V koupelně tekuté mýdlo na umyvadle bylo, ale sprcháč si přivezte a pokud stačí malý ručníček, dobrá. Ale pozor ve sprše, po prvním sprchujícím už je kluzko a není čím to množství vody po čtyřech lidech utřít. Takže jít si po WC (kde vám prkénko pokaždé uskřípne "půlky") umýt ruce, znamená brodit se mokrem kolem sprch k umyvadlu až do rána. Cizojazyční "recepční" (brigádníci?) neví nic. Jen vydají klíče a ničemu nerozumí. Třeba co je prkénko od záchodu?


Strava a stravování

Úplně stejně jak je uvedeno v předešlých recenzích, 2 druhy salámu po pár kouscích, 2 druhy sýra, ale doplňovali, jeden den vařený vejce, druhý den ty nakrájený párky (fuj), ovesná kaše, müsli, troška ovoce (jablko,pomeranč), marmeláda. Nechutná káva, obarvená voda - asi jako šťáva, čaj na výběr nebyl). No, ale chleba byl čerstvý.


Vybavení, služby a personál

Nic pozitivního, žádný profesionál, ........... Personál jsou evidentně cizinci, kteří nic neví, ničemu nerozumí,........................uffffffffff. Peníze z účtu strhne provozovatel a personál je jen k vydání klíčů


Okolí hotelu

bez komentáře. Špatně se hledá v okolí, my jsme měli pod okny kontejnery. I ubytovny jsou na tom často lépe a vkusněji upravené


Celkový dojem

- už nikdy


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes 8–19 h