Prohlídka hotelu Irini Beach - zrekonstruovaný moderní hotel se stanicí windsurfingu

Recenze hotelu Hotel Irini ***+ - Řecko - Karpathos - Afiartis

Hotel Irini Beach Resort leží na větrné jižní části ostrova Karpathos, v odlehlejším místě. Větší větrnost sem láká hodně milovníky windsurfingu, pro které je hotel připraven. Má svou vlastní stanici pro windsurfing. Ale nejen surfaři si zde přijdou na své.

Ubytování (4 / 5)

Hezky zrekonstruované moderní pokoje, odpovídající dle mého minimálně 4*, srovnatelné i s 5* hotely. Pokoje s koupelnou a WC, vysoušečem vlasů, SAT TV, DVD-přehrávač, telefonem, balkonem/terasa s posezením.

Strava a stravování (3 / 5)

Snídaně formou bufetu. Uvítala bych zde polopenzi.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Menší vstupní hala s recepcí, TV lounge, restaurace s vnitřním i venkovním posezením, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Dětské hřiště, wellness centrum (masáže, parní lázeň, jacuzzi, fitness tělocvična), minigolf (9 jamek).

Pláž a moře (5 / 5)

Přímo u písčito-oblzkové pláže - asi 20 m. Vstup do moře pozvolný. Díky silnějšímu větru větší vlny vhodné pro surfaře. na pláži je stanice windsurfingu (škola Mistral).

Okolí hotelu (4 / 5)

V klidné části letoviska Afiartis. Na letiště asi 10 minut.

Celkový dojem (4 / 5)

Zdařile zrekonstruovaný moderní hotelový komplex v letovisku Afiartis. Ideální pro surfaře i jejich rodiny.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.