Dovolená v Bulharsku

Recenze hotelu Hotel Iskar *** - Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží

První dovolená v zahraničí a vše bylo super. :)

Ubytování (4 / 5)

Dvoulůžkový pokoj v 6. patře, tam nazývaný jako studio, s gaučem, kuchyňským koutkem s lednicí. Pokoj s balkónem s výhledem na ulici, kde každý večer ruch z baru byl tak do 23 - 24h. V prostorné koupelně ovšem voda ze závěsů stíká do prostředka koupelny a poté je mokro v celé koupelně, ale každý den perfektně vytřeno. Fén chyběl. Klimatizace také fungovala.

Strava a stravování (4 / 5)

Měli jsme all inclusive a naprostá spokojenost. K snídani velký výběr pečiva, sladké x slané. Sýry, salámy, zelenina, vajíčka, párky a pokaždé ovoce. Kávovar, výběr z několika druhů čajů a limonád. K obědu dvě polévky teplá a studená. Velký výběr z přílohy a hlavního jídla jak pro masožrouty tak vegetariány. Vždy dezert a ovoce. K večeři také velký výběr z několika druhů. Drinky, pivo a víno také vždy k dispozici na baru. Dopoledne a po obědě zmrzlina, nápoje nebo lehké občerstvení také k dispozici.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Bulharská TV nabízí jen a pouze jejich programy a nebo Němce. Takže na sledování TV to moc není maximálně písničky. Bazén čistý a lehátek taky dostatek, ale většina byla stejně u moře. Pokoje vždy dopoledne uklizené, ručníky vyměněné, ustláno, vytřeno naprostá spokojenost a personál moc milý.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž moc hezká písčitá cca 300m od hotelu. První a poslední den červená vlajka a velké vlny, že ani do moře plavčíci nepouštěli, plavčíci byli důslední. Lehátka na každém kroku, ale už jich spoustu odváželi. Jinak velká spokojenost. Jediné mínus byly medúzy v moři.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí hotelu je velice rozmanité. Bary, obchůdky se suvenýry, lékárny, potraviny, restaurace snad všechno. Restaurace už v tomhle období některé zavíraly hned vedle hotelu dvě. Mínus, které docela vadilo byl docela rušný bar přes silnici, kde slečna zpívala celý týden to stejné.

Celkový dojem (4 / 5)

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou a milým personálem. Vhodný spíše pro nenáročnou klientelu.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.