Pohoda

Recenze hotelu Hotel Issa *** - Chorvatsko

Nádherná příroda, zatím turismem příliš nedotčená.

Ubytování (4 / 5)

Klasické hotelové pokoje s příslušenstvím, z jedné strany z balkonu výhled na úžasnou zátoku (samozřejmě s příplatkem), protilehlá strana orientována do zarostlé stráně

Strava a stravování (5 / 5)

Polopenze, vařili výborně, co výborně, přímo úžasně. Nebyla šance všechno ochutnat, pokud jeden nechtěl riskovat pokažený žaludek. Denně několik druhů masa, denně ryby, zeleniny co hrdlo ráčí, ovoce, zákusky, zmrzlina. Nedovedu si představit, že by si někdo mohl stěžovat.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Jednu velkou nevýhodu hotel však měl - pro méně pohyblivé hosty scházel bezbariérový vstup do hotelu, muselo se z komunikace ke vstupu vystoupat cca 20 schodů. Sportovní vybavení přímo v hoteli nic moc, ale v dosahu pěší chůze cca 10 minut v městečku tenisové kurty, půjčovna kol, motocyklů, aut.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře úžasně čisté, údajně nejslanější část Jadranu. Uměle vytvořená pláž přímo pod hotelem, bohužel opět s dalšími schody. Vzhledem k začátku sezony dostačující, nedovedu si představit pláž v plné sezoně, patrně hlava na hlavě. Vstup do vody nic moc, pouze z betonových plat, takže hned po asi 3 metrech již hloubka, nevhodné pro menší děti. Bez obuvi vstup nedoporučuji - ježci! Poněkud lepší ale opět jen kamenitá a malá pláž s povlovným přístupem a menší hloubkou asi 500 m od hotelu. Velká výhoda - zátoka je uzavřenější, takže ani při bouři nebyly vlny nijak zvlášť velké.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel na okraji pěkného městečka Vis, spojen s ním pohodlnou chůzí promenádou podél moře v dosahu do 15 minut. Přiměřeně k velikosti městečka spousta kavárniček, restaurací, obchůdků. Pěší procházky do okolí ale nejsou nic moc, v podstatě za jeden den máte vše obejité, pak už jen po známých místech.

Celkový dojem (4 / 5)

Vše dle avizované nabídky, k odpočinku.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.