Jasmine Palace Resort hurghada

Recenze hotelu Hotel Jasmine Palace Resort ***** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Moje první dovolená v Egyptě, ale moje spokojenost nebyla stoprocentní. Nicméně na Egypt nezanevřu, ale určitě bych zvolila jiný hotel nebo jinou destinaci.

Ubytování (4 / 5)

Vcelku uspokojivé, i když zařízení bylo již poněkud opotřebované, někdy i poničené, to je ovšem vinou klientů, kteří se k tomu neumějí chovat. Každý den jsme dostali čisté osušky, byly vyneseny odpadky, ale denně se nevytíralo.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava byla vyhovující, myslím, že si každý mohl vybrat dle své momentální chuti. Vytkla bych jen malý výběr ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení hotelu dobré, možnost využití několika bazénů, posilovna, masáže, volejbalové hřiště, petanque. Animační programy zajímavé, chválím. Personál milý, snaživý, usměvavý - hlavně v jídelně, trochu nespokojenost s personálem na recepci, několikrát jsme třeba museli urgovat menší závady na pokoji - prasklé žárovky, nefunkční trezor.

Pláž a moře (1 / 5)

Jela jsem hlavně za mořem, ale to každý den utíkalo víc a víc. Pohled na souš byl žalostný a vlivem velkých odlivů se nedalo pořádně koupat ani z mola. Pláže zely prázdnotou, tohle jsem nikdy nikde nezažila, takže u moře jsem se jen opalovala a zaplavat jsem si musela jít do bazénu. Moře, pokud nějaké bylo, tak bylo čisté, průzračné, teplé, plážový servis vyhovující i se pláž každý den uklízela.

Okolí hotelu (2 / 5)

Před hotelem jen čtyřproudová silnice a kde nic tu nic, jen poušť.. Jít korzovat, nešlo, muselo se skákat přes rozestavěné chodníky, pár obchůdků bylo asi tak 300 m od hotelu, ale musel člověk překousnout vtíravý zájem a přesvědčování prodávajících, abychom něco koupili. Centrum Hurghady bylo vzdáleno asi tak 15 km od hotelu.

Celkový dojem (3 / 5)

Vcelku jsem byla spokojena, nejsem náročný klient.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.