Detail recenze: Hotel Karos Spa

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros

4/5

Radek:
Celkové zklamání z nabídky cestovni kanceláře. Úroveň hotelu je patrná pouze v kvalitě pokoje a možnosti využití bazénu v rámci hotelu. Který byl ovšem v době našeho pobytu uzavřen a Ck nás o tom neinformovala. Pobyt byl "zachráněn" teplým počasím a době strávené u vody.

Ubytování

Výborné, prostorný pokoj, čistý.


Strava a stravování

Zklamání, oproti jiným hotelům v Maďarsku je zde jednotvárná strava. Největší zklamání bylo chování personálu, který pokud jste zadali jen vodu k večeři, vám donesl s otráveným obličejem teplou vodu a ještě se cítili dotčení, že jsme si neobjednali víno za 1590 HUF. To samé na venkovní restauraci. Znalosti AJ i NJ na velmi nízké úrovni.


Vybavení, služby a personál

Všechny zájmové aktivity v hotelu jsou placené, dětský koutek s legem, posilovna, herny. Personál neumí řeči a vstřícnost na bodě nula. Sauna, která je velmi kvalitní a je zde i různorodost saun se zavírá tak, jako i bazény již ve 21hod, tudíž večerní koupání i saunování není po večeři dostupné.


Okolí hotelu

Okolí hotelu... Krásný biopark cca 500m od hotelu, jinak jen malý obchod s potravinami a směnárna. Výlety bez šance pod 40km... Balaton, 60km Sümeg. Takže uvázání v hotelu.


Celkový dojem

Pro rodiny s dětmi nevyhovující pobyt. Není zde kam jít. Čtyři hvězdičky hotelu jsou neadekvátní vzhledem k chování personálu.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Karos Spa

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno