Hotel Kiwengwa Beach Resort

Recenze hotelu Hotel Kiwengwa Beach Resort **** - Tanzanie - Zanzibar - Kiwengwa

V hotelu jsem byla ubytovaná v rámci programu pracovní cesty na Zanzibaru. Hotel je velmi krásný a zařízen do hezkého afrického stylu. Při příjezdu mi ubytování velmi připomínalo Srí Lanku. Hotel se nachází u nádherné písečné pláže.

Ubytování (5 / 5)

Při příjezdu do hotelu vchází člověk do vstupní haly s recepcí. Lobby prostor je hezky vybaven a zařazen do přírodního stylu. V hotelu se nachází jedna hlavní restaurace, kde probíhají snídaně, obědy i večeře. Bar je k dispozici u bazénu a u lobby prostoru. V hotelu je i Wi-Fi za poplatek, je možné si zakoupit jednodenní přípojení, třídenní či týdenní. Hotel nabízí jednopodlažní a dvoupodlažní bungalovy. V hotelu jsou standardní pokoje a pokoje s výhledem na moře. Některé pokoje mají i vířivku na terase. Na každé terasa je posezení (stoleček a židle). Vhodné pro večerní posezení či denní relax. Na pokoji je zdarma trezor.

Strava a stravování (5 / 5)

Hotel nabízí program soft all inclusive a all inclusive. Soft all inclusive je bez alkoholických nápojů. V hotelu bylo jídlo chutné a byl k dispozici velký výběr. Na snídani velký výběr pečiva sladkého i slaného. K obědu hodně zeleninových salátů a těstoviny i mořské plody. K večeři chutná polévka a výběr masa, zeleniny, těstovin, brambor a především rýže. Hotel má stravování v těchto časech - snídaně: 7:30-10:00, oběd 12:30-14:30 a večeře 19:30-22:00.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál v hotelu byl velmi milý, ochotný a přátelský. Obsluha v restauraci velmi rychlá. Vybavení v hotelu je zařízeno do bílo - zelenkavé. Stejně tak jsou zařízeny pokoje. Pokoj byl jednoduchý ale čistý. Koupelny jsou o něco starší. Na pokoji trezor a klimatizace.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž byla opravdu krásná, písčitá a dlouhá. Moře azurové a ani tolik neodcházelo. Pláž u hotelu je soukromá, nepustí k Vám přímo prodece. Ve odpoledních hodinách voda v moři velmi horká. Na veřejné pláži jsou i místní a nabízejí různé produkty. Přes den je možnost vidět školáky, jelikož v blízkost hotelu je škola a vrací se domů přes pláž. Za bonbón se s Vámi i vyfotí. Bohužel jsou však všechny tváře velmi smutné.

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí hotelu jsou místní obchůdky se suvenýry. Dalo se zde opravdu dobře a především výhodně nakoupit dárky domů. Pláž je velmi dlouhá. V okolí hotelu je k dispozici diving centrum. Možnost vodních sportů. (za poplatek). Tyto služby jsem nevyužila.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel byl opravdu velmi krásný, čistý, prostorný. Pláž byla nádherná, azurová voda v moři. Resort bych určitě doporučila všem věkovým kategoriím. Zábava v hotelu po celý den. Večer animační programy. Přes den možnost různých her. Bohužel nám jeden den v hotelu pršelo, ale i přesto jsme se zabavili.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.