Hotel nedoporučujeme.

Recenze hotelu Hotel Kleopatra Ada **** - Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž

Velká nespokojenost ze službami a kuchyní. Okolí přeplácáno hotely. Hezká promenáda, pláž a skvělé moře.

Ubytování (2 / 5)

Hotel je situován směrem k moři, ale mezi hotelem Ada a mořem stojí ještě větší hotel. Takže nějaký výhled na moře není možný. Maximálně z nejvyšších pater, krajních pokojů a pouze z boku balkónu. Pak je úzkým prostorem mezi dvěma hotely vidět kousek moře. Hotel jako takový je spíš lepší ubytovna. Neodpovídá ani zdaleka 4*. Turci mají pro udělení hvězdiček jiná kritéria. Bazén je opravdu malý, cca 10m max. Hotel by měl být po rekonstrukci, ale všechno vybavení je zastaralé, ošuntělé, rozvrzané. Sice všechno funkční, ale nic tak jak by mělo být. Televize barevná, ale pouze 5 programů s kvalitou obrazu někde v jeskyni. Klimatizace staré. Sice funkční, ale hlučné, regulace taky nepracovala jak měla. A tak to bylo se vším. Vše tam sice bylo funkční,ale používané spoustu let. Až tedy na to že kolem oběda pravidelně netekla voda tudíž se nedala používat například ani toaleta

Strava a stravování (1 / 5)

Strava byla opravdu katastrofa. Takový All-inclusive jsme nikde nezažili. Plastové kelímky na pití, které byly počtem tak pro třetinu hostů. Když už se nám podařilo nějaký ukořistit, tak nebyla voda a po urgenci trvalo půl hodiny, než někdo vyměnil barel. To samé příbory. Každé jídlo boj o vidličky. All-inclusive kde si musíme sehnat kelímky na pití, sami si obstarat pití, poté si sehnat příbory a když jsme se konečně dostali ke stolu, tak neuklizeno. Drobky, kusy jídla a rozlité pití na ubruse řešili číšníci až na naše naléhání tak, že donesli smetáček a lopatku a stůl jednoduše zametl. Tak to jsme fakt nikde neviděli.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Jedna hvězdička je za to, co předváděl personál, až moc. Neochota, arogance, lenost. Za 7 dní pobytu 1x vyměnily pokojské ručníky a prostěradla a 1x umyly pokoj. Potkali jsme pouze dvě pokojské, které tam byly denně, ale ve dvou obstarat 120 pokojů? Jsme měli štěstí, že se tam dostaly alespoň 1x. Pro toaletní papír jsme si museli chodit sami. Jednou ho doplnily.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž měla být od hotelu 150m. Je to 190m ve skutečnosti, ale k pláži, která nepatří hotelu Ada. K tomu patří pláž, která je o dalších 200m dál. Jinak pláž hezká, celkem čistá. Bez výtek. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na baru pouze soft drink a bar se zavíral v 16.30 hod. Moře skvělé, teplé. Odhadem 27°C. Dopoledne krásně čisté, odpoledne tam již plavalo spoustu igelitových etiket z pet lahví, víčka a občas nějaké řasy. Ale nic katastrofálního. Písek se ale po pár hodinách tak rozpálí, že se dá chodit pouze v obuvi. Jinak popáleniny. Pár vodních atrakcí, žádná velká nabídka.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí je přeplácáno hotely všech možných tvarů a velikostí. Žádný systém nebo architektonická sladěnost. Splácanost jak to jen šlo. Všude plno obchůdků s fake oblečením. Dá se hodně usmlouvat. Nasadí nesmyslné ceny, ale to je u turků taktika. Oni chtějí smlouvat a kdo se nedohaduje, toho odbydou. Za tři trička a mikinu chtěl původně 260 Euro, po 10 minutách jsme platili 20. Promenáda moc hezká, táhne se stovky metrů podél pláže.

Celkový dojem (3 / 5)

Let tam i zpět z Travel service bez problémů, dobrý servis na letištích i v letadle. Transfery tak bez problémů, všechno na čas. Dovolenou nám pokazily služby hotelu a hlavně kuchaři. Hotel bych doporučil pouze někomu, komu bych se chtěl pomstít.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.