Rozporuhodný hotel

Recenze hotelu Hotel Kleopatra Arsi *** - Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž

Dostali jsme pokoj ve 4. patře. Byli jsme s manželkou šokováni plísní a špatnou postelí. Švagr s manželkou byli ubytováni v 6. patře a tam to bylo o 100% lepší. S mou chabou angličtinou jsem si vynutil výměnu do tohoto patra. Po desetiminutovém boji jsem to dostal. Pak bylo vše O.K. Akorát jsem si musel opravit přítok do WC, který se naplňoval po 20-ti minutách. . Jídlo neni žádná sláva, samé vajíčka a kuřecí ,mysleli jsme si, že se do Česka vrátíme s těmi křídly. Málo ovoce , ale dobrý výběr zeleniny. Ryba byla za týden jen jednou, Pláž pěkná, bazén malý. Bar v celku v pohodě. Špatný delegát z P*****. Viděli jsme ho jen jednou, informací jsme dostali jen za nehet. Turecko je pěkná země, ale příště si vybereme lepší hotel. Určitě se tam vrátíme.

Ubytování (3 / 5)

Pod šesté patro je to špatné. Výtah není klimatizovaný a je pořád v pernamenci

Strava a stravování (3 / 5)

Stále stejná strava - rýže, kuřecí, skopové. Sem tam hranolky, dokonce i na snídani. Hodně zeleniny, málo ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál hotelu byl vstřícný. O toaletní papír si musíte napsat, aby jste ho dostali. Ručníky vám vymění, pokud je necháte na zemi. Klimatizace funguje, ale filtry jsou asi neměněny. Dole na recepci je cítit puch z odpadů.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž pěkná, akorát všude bylo v písku moc nedopalků...

Okolí hotelu (4 / 5)

Dost obchodů a restaurací. Noční život. Hluk z hudby do 01°°.

Celkový dojem (3 / 5)

Nakonec to ale nebylo nejhorší.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.