ANO .... NE ... NEVÍM

Recenze hotelu Hotel Korali *** - Černá Hora - Bar - Sutomore

Zakoupili jsme zájezd přes společnost I****. Zběžně jsem mrkla na recenze, některé kladné, jiné záporné. Trochu jsem podcenila negativnější recenze v domnění, že někteří lidé opravdu hledají jen negativa. Tak tedy věřte tomu, že hotel je pouze ** !!!!! ... mrkněte očima trochu výše a vidíte co??? ..3* ... jak je to možné, že společnost I**** si klidně nabízí 2* za 3*, od počtu * se samozřejmě odvíjí i výše ceny!!!!!! Po příjezdu delegátka Maruška viděla rozčarování ( nejen u nás, prvním šokem si prošel téměř každý). I ona sama se podivovala a nelibě nesla prodejní praktiky společnosti I****, tedy kouzlení s počtem hvězdiček u hotelu!!!!!!

Ubytování (2 / 5)

Jak se již několikrát psalo, hotel je starý, rekonstrukce více než nutná!!! My měli ještě celkem štěstí na pokoj i koupelnu, plíseň nebyla, hmyz nebyl, celkem se i uklízelo. Na pokoji jsme trávili minimum času, nechalo se přežít. Byli jsme ubytováni v budově A v I. patře, takže nám clonu poskytly stromy i keře, neslyšeli jsme žádný hluk krom občasného projetí vlaku, což jsme ani kolikrát nevnímali. Celkem udržovaná rozsáhlá zahrada, což jsme hodnotili pozitivně. Delegátka Maruška je paní, která úlohu delegátky činila opravdu i srdíčkem.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava opakující se, ale pro nás velmi chutná, postačující. Nepřijeli jsme se ani přejídat, ani nabírat kila navíc, takže i počet druhů zákusků naprosto vyhovoval. Jídlo dobře ochucené, maso dobře upravené, zelenina teplá i studené saláty, ovoce

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Nevyužito

Pláž a moře (4 / 5)

Moře báječné, čisté, teplé, klidné. Platit za lehátka 10,8, a 6 EURO nám přišlo dost nehorázné, všude u all incluse v rámci ceny zájezdu!!!!!! Takže my rozložili osušku buď na písku, později přímo u vody. Na pláži mnoho nedopalků od cigaret, výkaly od toulavých psů. Pláž velmi blízko hotelu.

Okolí hotelu (5 / 5)

Na ulici dosti nepořádek .... po příjezdu a noční procházce šok!!!! Ráno uklizeno, celkem pořádek ... patrně způsob života. To, že téměř každý nechá odpadky ( kelímky,láhve,plechovky ) tam, kde dopil jsme nemohli nějak pochopit. Netroufáme si hodnotit, jaké národnosti ti dotyční byli, týkalo se i nedopalků cigaret ( místy doslova podnastláno ). Příroda Černé Hory skvostná. Fakultativní výlet do Boky Kotorske - nádhera. Soukromý výlet do Stareho Baru - doporučuji. Super pro krásy přírody, méně super na pořádek.

Celkový dojem (3 / 5)

Dovolenou jsme si nechtěli kazit řešením nedostatků, neseriózností prodejce zájezdu. Celkem jsme si dovolenou užili díky tomu, že jsme optimisticky naladěni, ostříleni životem, krásy přírody v nás zanechaly hluboký dojem. Rádi bychom Černou Horu ještě navštívili vzhledem i k vzdálenosti ( let cca 1,5 hodiny ), nicméně budu již pečlivěji vybírat hotel.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.