Již nikdy více !!!

Recenze hotelu Hotel Korali *** - Černá Hora - Bar - Sutomore

Včera jsme se vrátili z dovolené a do resortu Korali již nikdy více, snad jedině až ho zbourají a postaví zde něco na úrovni. Kdo si chce připomenout retro dovolenou za socialismu, nebo ROH dovolenou, zcela ideální.

Ubytování (1 / 5)

Na hotel jsme přijeli cca v 21.30 hod, na recepci totální chaos. Recepční požadoval zanechání cestovních dokladů do rána, než zpracují přihlášení k ubytovaní, s čímž jsme nesouhlasili, neboť ministerstvo vnitra nedoporučuje tento doklad totožnosti poskytovat další osobě. Jako jediní jsme si vymohli, aby nám byl pas ihned vrácen, což byl velký problém, ale nakonec samotná registrace trvala několik minut. Stravování all inclusive (které začíná večeří) si na tomto hotelu představují tak, že vám předají "balíček", v kterém je paštika, tavený sýr, dva plátky veky, voda, džus, nezralé jablko. Sníst si můžete na pokoji a namazat prstem. Ve třetím patře, kde jsme byli ubytováni, si někdo na koberec "ublinkl" po jejich kvalitní stravě značnou část na koberec. Údajně bylo vyčištěno čistícím prostředkem a tak jsme kolem této mega skvrny chodili celý týden obloukem. Pokoj čistý, vybydlený. Na zemi dlažba, která byla uvolněná, rozšlapaná, nerovná. Na závěsu krvavá skvrna, pravděpodobně od komára, mezi tabulkami oken mrtvé vosy, pravděpodobně z předešlého léta. Na balkóně plechový stolek se značnou korozí. Ručník děravý, roztrhaný. V pondělí ráno netekla studená voda, začal protékat záchod, tudíž nešel spláchnout, přestalo svítit světlo v koupelně. Do večera bylo opraveno díky naší delegátce paní Marušce, které patří velké poděkování za obětavou práci pro klienty hotelu, kteří zde byli s cestovní kanceláří K*****.

Strava a stravování (1 / 5)

Výběr snídaní slabý, míchaná vejce, párky, salám typu Junior, med, nutela. Nabídka zeleniny a ovoce velmi podprůměrná v kontrastu s nabídkou na místním tržišti. Káva k snídani z presovače dle výběru. Obědy: za celý týden dva typy polévek, které se opakuji. Výběr ze dvou hlavních jídel (pokud nepočítám nabízené jídlo z předešlého dne), ryže, těstoviny, bramborová kaše ze sáčku a omáčky typu UHO (výběr v průměrném stravovacím zařízení v ČR alespoň pět jídel), ze zeleniny rajčata a okurky. Večeře: opět omáčka, těstoviny ... v podstatě vše v podobném stylu jako oběd + nabídka toho co se nesnědlo posledně. Nápoje zdarma od 12:00 do 22:00 hod. Káva pouze turek, ostatní za poplatek. Ve čtvrtek po večeři mi neuvařili ani toho turka, neboť se odvolávali na opravu ??!! V kontrastu co nám vyprávěl o stravovaní v Černé Hoře průvodce, naprostá katastrofa. Již ve čtvrtek jsme měli z těchto jídel zkažený žaludek.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Personál hotelu naprosto podprůměrný, neschopný pozdravit. Během prvních dvou dnů, někteří klienti bojovali se střevní virózou. Zda to bylo změnou prostředí, nebo hygienickými podmínkami, nedokážeme posoudit. Přesto jsme však na vlastní oči viděli jak mladší z číšníků nabírá led do nápoje rukama. Nádobí špinavé, cukr v misce se lžící, která byla obalena cukrem a kávou, ubrusy špinavé, prach na okenních parapetech v jídelně.

Pláž a moře (5 / 5)

Umístění hotelu velmi dobré, pláž písečná, voda krásná. Poplatek za dvě lehátka a slunečník první dvě řady 10,- Euro, ostatní řady 8,- Euro. Krásný výhled na hory a ostatní přírodní scenérie.

Okolí hotelu (5 / 5)

Byli jsme na výletě v malé Boce kotorské, s průvodcem, který vše perfektně znal, řekl nám a ukázal.

Celkový dojem (4 / 5)

Do Černé Hory jako takové se chceme určitě vrátit a navštívit i ostatní místa. Tento hotel by však měl být dle našeho názoru vyškrtnut z nabídek českých cestovních kanceláří.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.