Detail recenze: Hotel Korali

  Černá Hora, Bar, Sutomore

3/5

Majka Ros.:
Mohu potvrdit co se zde píše,byla jsem v hotelu Korali před 3.lety a jak tady čtu recenze se nic nezměnilo.Tehdy jsme za pomocí delegáta sepisovali hromadnou stížnost a byla nám vrácena část peněz,kterou jsme za dovolenou zaplatili.Takže CK moc dobře ví,co nabízí a je jí to jedno. Pokud se ještě někdo přesto do tohoto hotelu i přes veškeré varování chystá,doporučuji bez stravy.Strava v Černé Hoře je srovnatelná cenově jako u nás a jsou zde různé Taverničky,kde se dobře najíte.

Ubytování

My jsme tedy měli pokoj,kde naštěstí tekla teplá voda,což jiní neměli ale plíseň v koupelně byla už tehdy.Lednička nechladila a televize nefungovala(což nám až tak nevadilo) nešly zavřít okna.


Strava a stravování

Strava: i když jsme měli ALLINKLUZIVE jedli jsme mimo,nedalo se.


Vybavení, služby a personál

Do hotelu zatékalo,některé klienty museli stěhovat.Je to hotel,který je dávno vybydlený a divím se CK,že něco takového v dnešní době nabízí.Personál byl netečný,neusmíval se a dělal jen to,co musel.


Pláž a moře

Pláž se moc neuklízela,podle toho to také vypadalo.Moře,jak kdy, někdy bylo čisté a z toho plavaly splašky a všichni jsme se dohadovali,kde se vzaly.Jedni tvrdili,že to vypouští lodě a druzí,že to tečou odpady z hotelů.Tak nevím.


Okolí hotelu

Černá Hora je krásná a určitě se tam ještě podíváme ale zcela jistě do jiného hotelu.


Celkový dojem

No nic moc,zatím jsem se ještě s něčím podobným nesetkala.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.