Pár postřehů a dobrých rad

Recenze hotelu Hotel Korali *** - Černá Hora - Bar - Sutomore

Tento hotel je dle mého názoru určen hlavně pro nenáročnou klientelu a potřeboval by nutně rekonstrukci.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování celkem ušlo, asi na každém pokoji byl nějaký nedostatek. Nám např. nešla televize, protože byl utržený konektor. Závadu jsem nahlásil delegátce, ale nic se nedělo. Tak jsem si závadu opravil sám. Velkou nevýhodou je to, že každý má na svém balkonu klimatizaci od souseda a tak nemáte šanci si ji kvůli hluku sami vypnout.

Strava a stravování (3 / 5)

Na tento hotel jsme již jeli s tím, že nemůžeme počítat se službou ALL INCLUSIVE jako v jiných státech, což se také plně potvrdilo. Jídlo samotné ale bylo dobré a dalo se vždy z něčeho vybrat. Škoda, že pití se podávalo až od 12 hodin a ve 22 hodin vám již nic nenalili. Navíc před zavírací dobou okolo 21 hodiny již nealko a víno nedávají do sklenic, ale do 1 dcl plastových kelímků.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Zde bych se hlavně zmínil o tom, že v hotelu skoro nefunguje wifina. Také se zde musím zmínit o animátorce Kačce. Tato mladá slečna by si měla najít jinou brigádu s jiným zaměřením. Její noční diskotéka byla jednou velkou tragedií. Vůbec se s námi nepřivítala, absolutně žádný komentář během produkce a na závěr se snad ještě divila, že se s ní lidé rozloučili. To nehovořím o tragickém výběru písniček až do doby, kdy ji lidé začali říkat, co by měla hrát. A paní delegátka by si měla již vzhledem ke svému věku jít užívat zaslouženého odpočinku.

Pláž a moře (3 / 5)

Zde bych chtěl upozornit na jednu velice důležitou věc, kterou zmiňuje jen málo lidí. Když přijdete na pláž rovnou hlavní branou od hotelu, tak si dejte pozor na velké balvany, které jsou navíc velice kluzké. Stačí popojít o cca 100 vpravo a vstup do moře je o poznání lepší.

Okolí hotelu (3 / 5)

Docela to dobré. Mohlo by tam být více uklizeno.

Celkový dojem (3 / 5)

Nevím proč ho CK nabízí jako hotel 3*, když oficiální označení hotelu jsou 2*.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.