Retro dovolená

Recenze hotelu Hotel Korali *** - Černá Hora

Je to jako návrat 30 let zpátky, věděli jsem že to bude slabší ale přesto nás to vše trochu děsilo. Už vím co už nikdy nechci.

Ubytování (2 / 5)

Je zastaralé, trochu depresivní, ale funkční, třílůžkové pokoje , nejnovější je klimatizace

Strava a stravování (2 / 5)

Snídaně stále stejné, jednoduché, opečená klobása nebo párek v igelitu, vejce na více způsobů, obědy a večeře podobné, jedna příloha- rýže či kaše kuřecí, hovězí nebo vepřové maso- omáčky chutné, na jídlo se hlavně z počátku stojí, na konci zase lecos chybí, doplňují většinou opatrně. Po snídani do oběda nedostanete vůbec nic. Je to takové plná penze+. Pozitivní je ale velikost restaurace a klid v ní

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

žalostné, zůstali někde na úrovni začátku 90. let, wifi velmi slabá jen na jednom místě u recepce a to ještě jen někdy, na terase málo místa park pěkný ale málo sezení a všude okolo auta místních , které si dělají z areálu parkoviště

Pláž a moře (2 / 5)

voda průzračná, pláže narvané, do vody špatný přístup s většími kluzkými kameny , většinou odpoledne v moři odpadky V písku na pláží je značný nepořádek, neuklízejí, voda dost studená.

Okolí hotelu (2 / 5)

promenáda se stánky je narvaná, jediná krátká cesta na procházku, jinak nic. V okolí je hluk, jezdí zde vlak a silná doprava.

Celkový dojem (2 / 5)

Už tam nikdy nepojedu, ten hotel zapomněli zbourat ale hlavně zapoměli, že se změnila doba

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.