Vanda

Recenze hotelu Hotel Korali *** - Černá Hora

Spokojeni s ubytováním a největší pochvala paní Marušce-delegátce. Zodpovědnějšího delegáta jsme ještě nikdy neměli.

Ubytování (4 / 5)

Byli jsme ubytování směrem k východu v budově A. Výhled na hory a východ slunce i na moře. Klidná strana budovy.

Strava a stravování (3 / 5)

Stravování all inclusive odpovídalo dvouhvězdičkovému hotelu. Malý výběr zeleniny, ale stačilo. Doma také více nemáme. Jedli jsme střídmě, takže ani průjem nebyl. Míchaný salát se ale podával i z předešlého dne. Preferovali jsme proto jen nemíchanou zeleninu-rajčata, papriku, krájené zelí.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Pokoj prostorný, denně pokojské vytíraly a ručníky co druhý den. Klimatizace fungovala, lednice ne, ale prý je hotel před rekonstrukcí, tak chápeme. Studené pití jsme měli v restauraci.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž blízko přes promenádu. Moře ale po větru špinavé, plavalo tam u břehu všechno možné i papíry (vypadaly jak toaletní). Proslýchalo se, že výletní lodě vypouštějí splašky přímo do moře. Za těch 8 dní to bylo 3x, jinak Jadran, jak má být.

Okolí hotelu (4 / 5)

Pěkně upravené okolí - zahrada, pěkné posezení ve stínu stromů a palem. Venkovní terasa restaurace . Hotel u promenády s obchůdky a restauracemi. Docela levné zboží.

Celkový dojem (4 / 5)

Dobrý, - odpovídá ceně.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.