Zklamání

Recenze hotelu Hotel Korali *** - Černá Hora - Bar - Sutomore

Je mi to líto, ale chci ušetřit zklamání další klienty, proto píšu - poprvé a jezdím opravdu přes dvacet let po celém světě.

Ubytování (2 / 5)

Koberce Jekory určitě pamatují socialismus a celkově opravdová bída.

Strava a stravování (2 / 5)

Jídlo bylo jedlé, ale nabídka velmi, velmi omezená - za 3 dni už nebylo z čeho si vybrat - všechny varianty vyčerpány. Odpolední občerstvení katastrofa - několik pytlíků brambůrků či křupek pár minut. Pití bída, takhle all inklusive opravdu nevypadá.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Nepoužitelná televize, ručníky za celý týden nevyměněné, dveře na terasu na "lígr" jako králíkárna, uklízečky jsem nikdy neviděla pracovat.

Pláž a moře (3 / 5)

Moře krásné, ale to je zásluha přírody, bohužel po několika metrech kamení hned nastala hloubka - pro děti a horší plavce špatné. Pláž za peníze lehátka jakž takž.

Okolí hotelu (3 / 5)

žádná sláva

Celkový dojem (2 / 5)

Velké zklamání, cítím se podvedená cestovní kanceláří, která neuvádí pravou tvář tohoto zájezdu. Za 15 tisíc opravdu bída - někteří tam jeli zřejmě jako last min. za 9 tis. (jestli říkali pravdu ?) a to by bylo tak maximum, co bych za to byla ochotná dát, kdybych tušila.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.