Hotel Krimmlerfale

Recenze hotelu Hotel Krimmlerfälle **** - Rakousko - Salcbursko - Krimml

Moc hezké ubytování, prostředí, přístup k hostům a v neposlední řadě nádherná příroda okolo.

Ubytování (5 / 5)

Alpský styl. Vše ve dřevě.

Strava a stravování (5 / 5)

Bohaté švédské stoly na snídani i večeři. Vyberou si i vegetariáni.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel patří celé jedné rodině, která se velmi dobře stará o hosty. V hotelu je bar, bazén jehož polovina je uvnitř a dá se proplavat do druhé poloviny venkovní. Venku jsou k dispozici lehátka, uvnitř hotelové osušky. Dále sauna a jednou týdně do hotelu dochází masér. ( na objednání). Venku za hotelem dětské hřiště, ale už by chtělo nějakou modernizaci.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Byli jsme v létě takže nevíme, ale dle ostatních služeb to bude paráda.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherná příroda. Před hotelem se tyčí 2 km. hora, vpravo od hotelu jsou vidět Krimmelské vodopády. V hotelu dostanete návštěvnickou kartu na různé slevy a vstupy. K vodopádům vstup za 3 e/ os, ale s touto kartou zdarma. Kousek od hotelu park s hrající fontánou. Večer s hudbou i světelné aranže. Pozor pokud budete chtít jet dále směrem k Insbrucku po cca 6 km je vjezd do národního parku za 9 e. jinudy to asi objet nejde! Směrem na druhou stranu k Salcburgu je za cca 10 km v obci Neukirchen možnost vyjet lanovkou do 2000 m a jít túru po hřebenech. Lanovka pro 4 tam a zpět za 40 e, ale stojí to za to. Nádherné výhledy, fotky, nahoře hřiště pro děti s velkým množstvím hracích prvků.

Celkový dojem (5 / 5)

Všem vřele doporučuji. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Okolo městečka naučná vyhlídková trasa s různými zvířátky( skot, lamy, koně apd)

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.