Hotel Liliana, středisko Andora

Recenze hotelu Hotel Liliana *** - Itálie - Ligurie - Marina di Andora

Městečko Andora patří mezi málo známá místa na Ligurské Rivieře. V době našeho pobytu byli naprosto převažujícími návštěvníky domácí Italové. Přitom se jedná o příjemné místo v mělkém údolí říčky. U moře je několikakilometrová písčitá pláž s pozvolným svažováním do vody. Moře je čisté. Pro milovníky vodních atrakcí však nabídka chybí.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování v hotelu odpovídalo popisu v nabídce s tím rozdílem, že v televizi na pokojích bylo možné naladit jen tři italské programy (ostatní byly blokovány) a přístup na wifi je za poplatek. Největším záporem však byla bezprostřední blízkost železniční trati a nádraží. Hluk zastavujících vlaků dost rušil (zejména v noci). Trať rovněž znemožňuje krátky přístup do centrální části městečka a dává hotelu pocit periferie. Přístup k moři byl bez problémů dle popisu v nabíce.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně standardní formou švédských stolů, večeře byla servírovaná, vychází z místních jídel a ta ve formě tří chodů byla vesměs výborná.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení odpovídalo popisu v nabídce - užití bazénu a půjčovna kol.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláže písčité, moře čisté, vstup do moře pozvolný, lehátka a slunečníky za poplatek, kromě několika plážových bufetů žádná další nabídka.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel stojí na úpatí svahu. Hlavní přístupová komunikace je mírně zvlněná, navazující jsou již dost strmé. Hotel je součástí místní zástavby a je jedním z mála hotelů v městečku.

Celkový dojem (4 / 5)

Naše volba hotelu vycházela z představ mnoha výletů za poznáním jak italské, tak i francouzské Riviery. Neměli jsme proto požadavek na vyšší služby spojené s mořem. Resort naše představy splnil.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.