Hotel Liptov - velká spokojenost

Recenze hotelu Hotel Liptov ** - Slovensko - Střední Slovensko - Demänovská Dolina

V Lednu 2019 jsme navštívili s manželkou hotel Liptov. Byli jsme víc než spokojení. Pokoje velmi čisté, strava naprosto dostatečná, chování personálu perfektní, velice vstřícné.

Ubytování (4 / 5)

Ač hotel propaguje 2 hvězdičky, je to určitě velmi dobrý standard. Vkusně zařízené pokoje s manželskou postelí, 2 řidle, přistílka, k tomu koupelna a záchod. Vše naprosto čisté, pohoda a teplo na pokojích. Není to síce žádná elegance, ale velmi dobrý standard.

Strava a stravování (3 / 5)

Stravu jsme měli formou polopenze, snídaně -ala švédský stůl. Ač se zdálo, že výběr je skromnější, vždy jsme si vybrali, jídla bylo dostatek. K večeři jsme měli polévku, druhé jídlo a zákusek/puding nebo něco malého navíc. Množství naprosto dostatečné.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Mají zde lezeckou stěnu, každý pokoj má v lyžárně vyhrazenou a zamykatelnou kabinku na lyže. Ve společenských místnostech další hry jako šipky, stolní futbal, billiard a pod. Ale po vydatné lyžovaččce jsme neměli sílu ani chuť jít se nějak dále angažovat. Personál velice ochotný, poradí i preventívně doporučí. Fakt dobré.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Sjezdovky fakt super. Cestou na svah je potřeba cca 80 m šlapat a chvíli i dokopečka, ale cestou ze svahu je možné na lyžích dojít ze zadní strany hotelu až přímo ke vchodu, sundat lyže a po 5-ti krocích jste uvnitř.

Okolí hotelu (5 / 5)

Perfektni, jste v tatrách, nad 1,000 metrů, dokonalé.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkový dojem velmi dobrý, při srovnání s cenou dal bych i 5 hvězdiček, ale přeci jenom - jde o levnější zařízení.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.