HOTEL LUKASMAYR

Recenze hotelu Hotel Lukasmayr *** - Rakousko - Salcbursko - Bruck an der Grossglocknerstrasse

Myslím si, že pro nenáročnou klientelu naprosto dostačující.CK uvádí, že se jedná o hotel, bohužel ale kvalitou a službami hotelu tomu neodpovídá. Dle mého názoru se jedná o rodinný větší penzion.

Ubytování (2 / 5)

Ubytování čisté, ale při týdením pobytu ani jednou nebylo vyměněno povlečení, starší nábytek, kde občas něco odlomeného, ale co bylo naprosto šílené, tak to byla postel. Všichni jsme spali na rozkládacích gaučích. Naprosto úděsné a žádné odvětrání toalety. Což hotelovému typu vůbec neodpovídá. Navíc při příjezdu nám bylo striktně oznámeno, že pokoj bude připraven až v 15 hodin,přestože dle informací by měl pokoj být již k nastěhování kolem 14. hodiny. Po 8. hodinách cesty ,ještě navíc čekat 2:15 hod. na pokoj, není zrovna ideální.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava byla jednodušší, ale co se týká večeří,tak velmi chutné. Dezert byl servírován vždy samostatně a téměř vždy až třeba 20 min. poté co jsme dojedli. To nás celkem omezovalo. A v neposlední řadě velmi neblahá zkušenost s tím, že jsme si v den odjezdu vzali 2 suché housky a papriku ze snídaně a bylo nám velmi netaktně a sděleno, že se nesmí nic vynášet a veškeré jídlo sníst v restauraci. Podotýkám, že jsme měly dvě děti.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál milý, až na jednu servírku, která šla referovat majitelce, že si ze snídaně bereme skutečně dva kusy obyčejných housek a jednu papriku a to navíc v den odjezdu.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (2 / 5)

Nemám zkušenost. Jezdili jsme na ledovec .

Okolí hotelu (3 / 5)

Hotel je na křižovatce.Tomu tak odpovídá.

Celkový dojem (3 / 5)

Přiznám se, že bych tam již nejela,přestože večere byly velmi chutné , ale zase v omezeném výběru. Super byly napojene k večeri zdarma v omezeném množství.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.