Příjemný menší hotel

Recenze hotelu Hotel Lukasmayr *** - Rakousko - Salcbursko - Bruck an der Grossglocknerstrasse

Menší rodinný hotel v centru v podstatě vesnice Bruck nedaleko Zell am See. Výborné jídlo, v podstatě klid, ale v okolí toho moc není. Zastávka skibusu přímo před hotelem.

Ubytování (3 / 5)

Část pokojů zrekonstruovaná, mansardy v podkroví ještě staré, ale na přespání stačí. Měli jsme zrekonstruovaný pokoj v chodbě naproti recepci a bohužel v něm bylo vše hrozně slyšet, takže ráno jsme si rozhodně nemohli přispat. Jinak pokoj i koupelna pěkné, čisté, úklid v pořádku.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava byla dobrá, zvlášť večeře velmi chutné. Snídaně formou bufetu - dostatečný výběr. Večeře také formou bufetu - na výběr 2 polévky, 2 hlavní chody, 2 druhy příloh a několik druhů salátů + zelenina. K večeři jedno pivo nebo 2 dcl vína, případně 3 dcl nealko nápoje zdarma. Na závěr servírovaný moučník. Vše opravdu velmi chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Lyžárna, společenská místnost s krbem, kde se dalo po večeři příjemně posedět, restaurace, sauna.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (4 / 5)

Zastávka skibusu přímo před hotelem. Ráno odjezd každých 15 minut. Cesta busem do Zell am See cca 5 minut. Lyžařský areál Schmittenhohe ok, případně dalších cca 10 km Kaprun - Kitzsteinhorn, což je záruka sněhu.

Okolí hotelu (3 / 5)

Bruck je v podstatě vesnice. V okolí nic moc. Pár restaurací/hospůdek, kavárna, banka a turecký fast food. Nějaký obchod jsme ani nenašli Ale cca 3 km na okraji Zell am See je supermarketů spousta.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově jsme byli spokojeni, jídlo výborné, skibus před hotelem a klidná atmosféra - to jsou hlavní klady

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.