Panoramico hotel Funchal-Madeira

Recenze hotelu Hotel Madeira Panoramico **** - Portugalsko - Madeira - Funchal

Pěkný hotel na skvělém místě, nádherný výhled na moře a celé Funchalské údolí. Skvělý personál, ochotný, vstřícný, poradí, odpovídali ochotně na všechny dotazy. Žádný problém s domluvou v angličtině. Pokoje rozhodně dostatečně prostorné, minibar, koupelna vybavená, dostatek prostor na kuchry a uložení věcí.

Ubytování (5 / 5)

V pokoji dostatek prostoru, klimatizace k dispozici zdarma, minibar, televize, jen tři zásuvky v celém pokoji včetně koupelny. balkon. Koupelna plně vybavená, vana, sprcha. Dost prostor pro uložení věcí včetně kufrů.

Strava a stravování (5 / 5)

Jídlo výborné, pro každého něco. Skvělé ryby, zákusky, každý den nějaká místní specialita. Možnost jíst na venkovní terase.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Úklid na pokoji denně, personál vstřícný. Denně kulturní program, prezentace místní tradiční kultury. Vybavení hotelu - bazén, fitness atd jsme nevyužívali.

Pláž a moře (3 / 5)

Madeira není rozhodně ostrov na koupání. V bezprostředním okolí hotelu pláž není. Pláže obecně kamenité, na Madeiře je jen pár pláží s pískem, převážně černým. V Calhete a Machicu pláže s dovezeným žlutým pískem. Několik pláží jsme vyzkoušeli a všude je čisto a příjemně, pláže rozhodně nejsou přelidněné.

Okolí hotelu (4 / 5)

Vše upravené, čisto, posekáno,upravené. Trochu nepříjemné je zdolávání kopcovitého terénu. Hotel v širším centru, terén vyžaduje dobrou obuv a solidní kondici. Před hotelem ale staví MHD a hotel disponuje vlastním minibusem. Pozor v neděli nejezdí.

Celkový dojem (5 / 5)

Pěkný hotel na pěkném místě, nádherný výhled na moře a celé Funchalské údolí. Skvělý personál, ochotný, vstřícný, poradí, odpovídali ochotně na všechny dotazy. Všestranná spokojenost.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.