Hotel Mare Pineta

Recenze hotelu Hotel Mare Pineta *** - Itálie - Sardinie - Santa Margherita di Pula

Klidná destinace, vhodná spíš pro starší lidi nebo toho,kdo chce naprostý klid. Klientela hlavně italská.

Ubytování (4 / 5)

Čisté, praktické, vhodné pro parné dny- umístění v piniovém háji,do pokoje nešlo celý den sluníčko. Jsou to spíš bungalovky, přízemní,venku malinká teráska před vstupem jen na stolek a židli. Výhoda je, že se spalo dobře i bez klimatizace díky celodennímu stínu a tudíž chládku, nevýhoda - prakticky nic nešlo usušit ( trochu vlhko ).

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně švédské stoly, výborné, plně dostačující, večeře výběr z menu, též velmi dobré, hlavně rybí pokrmy.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení jednoduché,ale plně dostačující, nevýhoda- misty slabý signál, wifi zdarma,ale běžela jen někde. Personál ochotný, zdvořilý,ale např.reklamovaná nesvítící noční lampička nebyla opravena po celou dobu pobytu. Každý den úklid, denně měněny ručníky a osušky, 1x za 3 dny ložní prádlo.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž hned u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma, stejně jako u bazénu. V době našeho pobytu pláž poloprázdná. Na pláži plavčík. Moře- písečné dno, čisté, občas chaluhy.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel ( vlastně jsou to bungalovky) je úplně na samotě,do většího spádového hotelu Flamingo asi 500 m, nejbližší městečko Pula cca 4-5 km. V okolí několik autokempů,ale převážně pro místní,velmi jednoduchá výbava. Bez auta trochu problém se někam podívat. Fakultativní zájezdy jen tři a některé ne úplně pro každého (např.rybaření na lodi).

Celkový dojem (4 / 5)

Klidná dovolená pro starší lidi, kteří chtějí klid a slušný standard. Dobrý výchozí bod pro cestování po jižní a JV a části ostrova. Auto lze půjčit jen přes hotel nebo delegáta,v místě nejsou žádné půjčovny,obchody,příp.zábava pro mladší lidi. Nejbližší až v Pule. Občas animace vedle ve Flamingu.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.