Hodnocení dovolené

Recenze hotelu Hotel Marlin **** - Bulharsko

Celkový dojem z dovolené je pozitivní, příjemný hotel, pokoj s vyhlídkou na moře, pozitivně hodnotím i oddělené postele (pobyt s kamarádkou). Drobné výhrady viz níže.

Ubytování (5 / 5)

Bez kritických poznámek. Vlastní lednice, fungující klimatizace. Pěkné!

Strava a stravování (3 / 5)

Strava byla téměř stejná každý den. V porovnání s jinými hotely (Řecko, Turecko) spíše chudší. Snídaně úplně stejné, chleba jen toustový. Obědy a večeře se mírně lišily - žádné ryby (s výjimkou polotovarů), to bylo zklamání. Sladké dezerty - málo (hned zmizely) a malý výběr. K přílohám a smaženým masům mi chyběla tatarská omáčka (byla jen čistá majonéza). Nápoje "all inclusive": podávány výhradně v malých plastových kelímcích - včetně čisté vody (odhaduji spotřebu min. cca 40 ks denně na osobu!!!). Navíc byly malé, takže bylo třeba chodit vícekrát a velmi často stát ve frontě...Ve větších - i když také plastových - nádobkách (ale kulturnějších) byly nápoje podávány jen na požádání a musely se vypít jen v prostorách baru.Víno nejhorší kategorie. Bar obsluhoval jeden člověk, takže v od 21.30 (zavírají ve 22.00) stála v baru dlouhá fronta a po ukončení otvírací doby se na spoustu lidí nedostalo. Tohle není vyřešené dobře.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Nevím o žádných speciálních akcích sportovních ani kulturních ani animačních programech. Bazén náleží dvěma hotelům a je malý.

Pláž a moře (4 / 5)

Lehátka na pláži pouze placená, 9 LV denně - poměrně drahé a bez stolku. Přístup od hotelu byl dobrý, využívali jsme lehátka u hotelu a plavat do moře jsme vždy došly.Vstup do moře, písek - velmi příjemný. Odpoledne ve vodě hodně trávy. Vodní sporty se nabízely, za peníze, nevyužily jsme.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu bylo příjemné, procházka kolem obchodů na dosah, podél pláže.

Celkový dojem (4 / 5)

Převažuje příjemný dojem, kromě služby All inclusive.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.