Dovolená v hotelu Mayola v San Bartolomeo al Mare

Recenze hotelu Hotel Mayola *** - Itálie - Ligurie - San Bartolomeo al Mare

Hotel Mayola se nachází přímo u pobřeží Ligurského moře. Přejdete přes pěší zónu a jste na pláži! Z prosklené jídelny hotelu je krásný výhled na moře. Umístění hotelu je tedy přímo ideální.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj jsme měli s balkónem a výhledem na moře. Jedinou vadu to mělo, že výhled na moře "kazily" překrásné borovice. Výhled jsme tedy neměli, ale šumění moře a výhled na bazén před hotelem ano. Pokoj byl menší i s maličkou koupelnou a sprchovým koutem.

Strava a stravování (4 / 5)

V hotelu jsme měli zaplacenou polopenzi. Snídaně formou bufetu byly poněkud chudší, přivítali bychom větší výběr nebo změnu a ne každdý den to samé. Každý den dva stejné druhy salámů, jeden druh plátkového sýru, džemy, jogurty, nugeta, máslo, med,croasanty a pečivo. Trochu nám tam chyběla např.vajíčka a také ovoce a zelenina. Ale káva byla vynikající a hladoví jsme neodcházeli :). Večeře byly výborné, čtyřchodové. Nejdříve zeleninový talíř, každý si nabral, co má rád, první večeře byla výběr ze tří jídel, většinou jedné polévky a dvou těstovinových jídel, druhá večeře opět výběr ze tří jídel (vždy jsme si objednávali den předem) a po večeři dezert - výběr: zmrzlina, zmrzlina s ovocem, dort nebo závin a sorbet.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál výborný, služby také. V době naší dovolené byl hotel téměř plně obsazen seniory, nemůžeme hodnotit hlídání děti, animační programy ani sportovní a kulturní vyžití. Venkovní bazén byl k dispozizi hotelovým hostům, stejně jako lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž a moře (5 / 5)

Velmi se nám líbila vzdálenost na pláž, kdy jsme přešli pěší zónu a byli jsme na pláži. Pláž čistá, z drobných kamínků, vstup do moře je pozvolný, dno písčité. Hotel má vlastní lehátka a slunečníky. Před hotelem je i hotelový bazén s mořskou vodou, je výborný pokud jsou v moři vlny a vy si chcete zaplavat.

Okolí hotelu (5 / 5)

Krásné pláže, příjemná procházka jak do vedlejšího (navazujícího) městečka Diano Marina, tak na opačnou stranu do městečka Cervo s krásným historickým centrem obehnaným středověkým opevněním, hradem a kostelem. Trochu nám tam chyběla tržnice s ovocem a zeleninou (alespoň jsme ji neobjevili).

Celkový dojem (5 / 5)

Dovolená se nám velmi líbila, jenom počasí mohlo být o trošku lepší (dost foukal vítr) a týden moc rychle utekl. Určitě doporučujeme a rádi se sem vrátíme.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.