Skvělá dovolená all inclusive

Recenze hotelu Hotel Mena Palace **** - Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží

Tento hotel mohu jen doporučit. Pochopitelně každý "dovolenkář" má nějaká očekávání, my jsme navštívili tuhle destinaci, abychom se bavili a byli mezi lidmi.

Ubytování (5 / 5)

Náš pokoj byl prostorný s balkonem a výhledem na bazén. Bylo denně uklizeno, čisto a i taková pozornost od paní uklízečky, která nám vytvářela různé kreace z ručníků a osušek, znamenala plus pro hodnocení ubytování. Pokoj pochopitelně s klimatizací a pokud jste měli zavřeny balkónové dveře, okolní ruch jste neslyšeli.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava jednoznačně vynikající. Bulhaři umí vařit. Každý si určitě vybere. Ať je to snídaně, oběd či večeře vše bodujeme plným počtem hvězd. A ty jejich dezerty - jedna báseň. Ohledně nápojů, nemůžeme očekávat značkový alkohol, jejich drinky však nebyly špatné, bar fungoval do 23,00 hod. Ostatní nealko bylo dostupné po celý den. Denně v určitou hodinu zmrzlina a odpolední svačina.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu byl vstřícný a velice milý, pod vedením paní provozní, která snad ani nechodila domů a vždy s úsměvem pomohla či důrazně usměrnila neukázněné německé výrostky, vše fungovalo, jak mělo. Pokud mohu doporučit, tak si zajděte na masáž. 30 min vyjde na 25 leva (1leva/cca 13,50 Kč) velice šikovná masérka. Jediný a snad všude známý problém - nedostatek lehátek u bazénu, pokud si člověk ráno nepřivstal, tak neměl šanci.

Pláž a moře (5 / 5)

Na pláž jsme to měli cca 7 min, moře bylo čisté a voda kolem 26°C. Písek byl sice znečištěn nedopalky, ale nebylo to tak hrozné. Lehátko a slunečník za poplatek jsme nevyužívali. Koupili jsme si za 10 leva vlastní slunečník (někdo si jej odvezl do Česka, někdo nechal na pokoji) a nebyl ani problém s místem ve volné zóně. Ležení jsme si vždy vybrali blízko sprchy a WC (1 leva). Do moře byl pozvolný vstup - výhoda pro rodiny s dětmi.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu je rušné, obchody a stánky fungují do noci. V určitých restauracích točí české pivo. Blízko je historický Nessebar, my jsme zvolili jeho návštěvu dopravou MHD, jedna jízda cca 15 min za 1,30 leva. I tady je krásně a plno malebných hospůdek zve na osvěžení. Je možné uskutečnit i jiné výlety např. do Sozopolu a zpět využít loď.

Celkový dojem (5 / 5)

Chceme jet příští sezonu znovu do Bulharska a ačkoli nejezdíme rádi na jedno místo, tohle vážně zvažujeme :-) .

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.