Fajn dovolená

Recenze hotelu Hotel Mix Colombo *** - Španělsko - Mallorca - S'Illot

Docela příjemný pobyt v klidném letovisku, hotel čistý, dobrá poloha, ale služby měly bohužel své mínusy

Ubytování (3 / 5)

+ čistota hotelu a okolí + dobrá strava + většina personálu příjemná a ochotná - málo lehátek u bazénu na tak velký hotel (7 pater) - malý bazén (a naopak až zbytečně moc míst k sezení) - otevírací doba okolí bazénu od 10 hod (=ranní rvačky o lehátka) a zavírání v 19 hod (vykopnutí hostů v 7 večer). - mastně zpoplatněná WI-FI (ani jsme nevyužívali) nebo předpotopní PC k dispozici - možnost mít trezor za asi 22 eur a dalších 20 eur záloha na klíč - přemrštěné za trezůrek v dřevěné skříni - all inclusive až od 11 hod dopoledne

Strava a stravování (3 / 5)

strava dobrá, skoro vždy se dalo vybrat, ale velmi často ryby a téměř vůbec ne mořské plody. mínusem každou chvíli nefunkční automaty na kávu/ džusy.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

+ čistota hotelu a okolí + dobrá strava + většina personálu příjemná a ochotná + krásný výhled na moře a pláž z hotelové restaurace - málo lehátek u bazénu na tak velký hotel (7 pater) - malý bazén (a naopak až zbytečně moc míst k sezení) - otevírací doba okolí bazénu od 10 hod (=ranní rvačky o lehátka) a zavírání v 19 hod (vykopnutí hostů v 7 večer). - mastně zpoplatněná WI-FI (ani jsme nevyužívali) nebo předpotopní PC k dispozici - možnost mít trezor za asi 22 eur a dalších 20 eur záloha na klíč - přemrštěné za trezůrek v dřevěné skříni - all inclusive až od 11 hod dopoledne - náladový výtah

Pláž a moře (5 / 5)

krásně čistá pláž, průzračné moře vhodné na šnorchlování, pozvolný vstup do moře, nebyly ani moc vlny. Bohužel je přísně zakázáno (a ostrou recepční vymáháno) vynášení pití v kelímkách na pláž u hotelu nebo prostě kamkoliv mimo areál hotelu. 2 lehátka na pláži se slunečníkem ze 12 eur na den (drahota)

Okolí hotelu (4 / 5)

poblíž spousta obchodů se suvenýry a další obchůdky, přístav pro vyhlídkové lodě - vyjížďku na nich vřele doporučuji!

Celkový dojem (3 / 5)

nevadí-li Vám dovolená bez internetu a nepotřebujete-li být často u bazénu či mít občerstvení i na pláží (kelímek s drinkem z hotelu), můžete tento hotel vyzkoušet. Odměnou bude čistá pláž, průzračné moře, pěkné pokoje, a krásné výhledy při snídaních/obědech a večeřích z restaurace.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.