Zklamání

Recenze hotelu Hotel Moonlight ***** - Bulharsko - Svatý Vlas - Svatý Vlas

Nerada bych vypadala jako kritik, ale byli jsme zklamaní. Po přečtení pozitivních recenzí jsme se na dovolenou těšili. Nejsme nijak nároční a možná jsme měli zrovna smůlu, ale domu jsme přijeli znechucení a všichni se střevní virozou:-( No pět hvězdiček ani náhodou.. Kdyby byl čistý bazén a moře+pláž, tak by jsme ostatní asi přehlédli,ale...

Ubytování (3 / 5)

Ubytování bylo v pohodě, jen byl v koupelně dost cítit odpad a pokud jsem sprchovala malého ve vaně, tak odněkud ze spoda zpod vany nám tekla voda do celé koupelny, asi nějaká díra v potrubí:-) Ještě že tam byl sprchový kout.

Strava a stravování (2 / 5)

První den hladoví jak vlčáci, takže super. Jinak pořád to samé dokola, ve všem to samé koření a výběr pro děti opravdu mizerný. To jsem byla teda zklamaná, vzhledem k tomu, že to má být 5*, ale víno dobrý..

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Po žádosti, jestli by nám mohla obsluha utřít špinavý stůl, na který jsme čekali, jsme se dočkali nějakých asi né moc milých poznámek v bulharštině, jěště, že jsme jim nerozuměli. Jinak úklid pokoje dobrý.

Pláž a moře (1 / 5)

Na moře jsme teda měli smůlu. Každý den plno medůz a chaluh. Ani bazén to bohužel nezachránil, protože jim asi 3 dny nefungovala filtrace, takže trošku smrádek a voda teda špinavá a člověk se ani neměl kde zchladit. S opravou moc nespěchali. Asi největší průser dovolené:-( z toho taky asi ta střevní viroza..

Okolí hotelu (2 / 5)

no nevím..

Celkový dojem (2 / 5)

Zkusili jsme a víme, že už tam nepojedeme.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.