Dovolená nic moc..

Recenze hotelu Hotel Nikola - Chorvatsko - Severní Dalmácie - Vodice

Když jsme s přítelem kupovali zájezd v CK, bylo nám řečeno že budeme v hotelu Nikola. Po příjezdu jsme však zjistili, že budeme bydlet 300 metrů od hotelu kam jsme docházeli na snídaně a večeře. Cesta autobusem byla hrozná, jeli jsme ze severních Čech 18 hodin. Rakousko jsme projeli bez jediného zastavení. Na místo jsme dorazili v 5 hodin ráno, kde foukal velký vítr a ještě do toho byla bouřka (v půlce srpna). U hotelu si nás přebral delegát, který byl velmi ochotný a ve všem vyhověl. Do 9 hodin jsme čekali na schůzi, kde vlastně budeme celý ten týden bydlet. V apartmánech jsme si nechali kufry a ubytovali nás až okolo 13 hodiny. Při zpáteční cestě nás vykopli v 9 hodin ráno a my čekali až do 20ti hodin na autobus domů. Taky co jsme čekali za 7 500Kč/ osoba.

Ubytování (1 / 5)

Ubytování se mi nelíbilo. Špinavé zdi, nábytek asi 25 let starý. Společná terasa pro asi 5 pokojů, chodbička s ledničkou taky. Ani ručníky jsme nedostali na pokoj.

Strava a stravování (4 / 5)

Na tu si nemůžu stěžovat. Mě moc chutnalo. Večeře- výběr ze tří jídel akorát malé porce pak jsme měli brzo hlad.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Obsluha restaurace na výbornou! Co se týká apartmánu úklid bída.

Pláž a moře (3 / 5)

Daleko od ubytování. Přístup do moře docela dobrý, mohlo se jít z mola. Ve vodě ze začátku kamínky, pak kameny kde jsou občas ježci. Takže doporučuji boty. Moře čisté, pláže taky akorát hrozně moc lidí, že ani není místo na deku. K moři po pláži není šance projít, protože lidi mají doslova deku na dece.

Okolí hotelu (4 / 5)

V centru rušno u hotelu a apartmánu klid.

Celkový dojem (1 / 5)

Už bych tam nejela.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.