Nikdy více!

Recenze hotelu Hotel Nubia Aqua Beach Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - sever

Můj nejhorší pobyt v Egyptě :Hotel Nubia Aqua Beach Resort . Mám s čím srovnávat (po osmé v Egyptě)

Ubytování (5 / 5)

Hotel je moc hezký , pokoj prostorný , výhled na bazén.

Strava a stravování (1 / 5)

Jídla malý výběr, stále se opakovalo . Víno se podávalo jen v hlavní restauraci (nebylo to v popisu ck.).Bílé víno u večeře nebylo , po stížnosti u delegátky, nám ho vždy od někud přinesli ,bylo ředěné .Polovina pečiva u snídaně tvrdá . až když jsme zkoušeli tvrdost o stůl, pečivo stáhli z jídelny . V restauraci na pláži jenom játra a hamburger 9krát z jedenácti dnů pobytu.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Personál katastrofa . Na recepci neochota ,ani se nesnažili nám porozumět(nikdo nemluvil německy)se slovy že nám nerozumí nic neřešili . Na pokoji žádný uklid ,jen výměna ručníků , doplnění vody a toaletního papíru byl párkrát problém.

Pláž a moře (2 / 5)

Okolí hotelu (2 / 5)

Celkový dojem (1 / 5)

Delegátka se snažila vše řešit . Nabídli nám kompenzaci neomezený vstup do a lá carta restaurací. I to byla katastrofa .Delegátka nás hned objednala na druhý den do restaurace ,po usednutí v restauraci nás vykázali s tím že nejsme objednaní , museli jsme se znovu objednat . Do druhé restaurace jsme se objednali sami na recepci. Po usednutí v restauraci nám opět řekli že zase na seznamu nejsme, to už nás docela urazilo, odešli jsme, to byla kompenzaci !!Hotel nedoporučuji ! Kdybych byla poprvé v tomto hotelu ,už bych do Egypta více neletěla . V Egyptě se nám vždy líbilo. Hotel Nubia Aqua Resort Nikdy více.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.