Strašné!

Recenze hotelu Hotel Nubia Aqua Beach Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - sever

Hotel jako komplex pěkný, bazény dobré. Moře opravdu žádné, to bylo největší zklamání. Jdete snad kilometr a pořád voda po pás.. Jídlo , tragédie, stejně tak hygiena. A hlavně, když něco chcete, vše je Finish! Klasika tohoto hotelu.

Ubytování (4 / 5)

To jediné mě nezklamalo. Je pravda, že jsme dostali asi nejlepší pokoje, co jsme mohli. Výhled na bazén a né na to rozestavěné z druhé strany. Pokoje velké, pěkné.

Strava a stravování (1 / 5)

Katastrofa. All inclusive, nechte si zdát. Nejsem náročný na jídlo. Ale tohle se opravdu nedalo. Dopolední a odpolední snacky formou toho, co zbylo ze snídaně. Hygiena na bodu mrazu, to snad ani nejde popsat. Jídla byla pořád stejná, pečivo tvrdé. Každou chvíli nejsou skleničky, čekání dlouhé. Opravdu nic pozitivního.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Animační tým moc nefungoval. Opravdu samí Rusové, takže dokonce i animátorky byly této národnosti. Byli opravdu všude a jejich chování není úplně nejlepší. Ani jednou nebyl nabídnut volejbal, nic. Velké zklamání.

Pláž a moře (1 / 5)

Pláž není úplně nejblíže, zato ale vypadá moc hezky. Jenže, jsou dvě mola a mezi nimi je úsek pro tento hotel. Když je odliv, moře žádné. Když jsme se rozhodli jíti dál, abychom alespoň něco viděli, začali na nás hned pískat, nemůžete nic. Jedete k moři a tohle není moře :(

Okolí hotelu (1 / 5)

Je to poslední hotel v Hurghadě, vedle pláže za molem už není nic, jen strašný bordel. Všude něco rozestavěného, nikam se nedá jít. Ale je možno jet do nedalekého městečka. Ovšem uvnitř tohoto komplexu to vypadá vcelku hezky.

Celkový dojem (1 / 5)

Už nikdy! Opravdu ne. Byl jsem v Egyptě poprvé, nevěděl jsem, co mohu čekat. Ale lidé, co v této zemi byli už po několikáté, se shodli na tom, že to bylo suverénně nejhorší.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.