Dovolená na poslední chvíli

Recenze hotelu Oasis Belorizonte Hotel **** - Kapverdské ostrovy - Sal - Santa Maria

Na dovolené jsme si obě odpočinuli, ale pár věcí je třeba napsat jak pro další zájemce pro tuto oblast, tak pro CK

Ubytování (3 / 5)

Ubytování v bungalovu superior za příplatek 1.000,-Kč od každé, ale při vstupu do přiděleného pokoje jsme byli překvapeny - zápach zatuchliny a špatně přístupná skříň. Druhý den po úklidu pokoj provoněný, čistě povlečené postele, nové ručníky, umytá koupelna a tak to bylo každý den

Strava a stravování (5 / 5)

perfektní, každý si má co vybrat jak v jídle, pití, ovoci tak zákuskách měli jsme inklusive

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

OK, vše perfektní. Personál se stále usmívá !!

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž s lehátky je prostorná / v sezoně jich je určitě málo / každý si může vybrat buď slaměný slunečník nebo slunce, voda byla čistá, písek ok. Stále fouká vítr , který byl 2 dny dost studený. Počasí však nikdo neovlivní

Okolí hotelu (5 / 5)

V městečku jste za 10 min po silnici. Po pláži to trvá déle. Do obchodů jsme se podívali, ale kupovali jsme jen maličkosti - jejich výrobky.

Celkový dojem (4 / 5)

Cesta letadlem se dá vydržet, ale záleží na letadlu které přiletí. Naše mělo 2 zadní toalety pro 140 pasažérů!? Přední byly pro VIP/30 lidí/. Delegátka Petra vše zná jak nám říkala při schůzce a když jsme jí říkali o příplatku za bungalov a porovnání s jinými bung. , které jsme měli možnost vidět, tak nám sdělila, že jsou všechny stejné a příplatek nám CK nevrátí.... Celodenní výlet s Irenou byl OK doporučujeme. Večerní programy paráda. Existuje tam dětská školka celodenní, která má program před večerním programem. V areálu je několik bazénů. Letadlo zpět mělo všechny WC k dispozici a mělo i obrazovky s informacemi o letu. Nekupujte vízum za 1.300,--Kč tam vyjde na 700,--Kč a není to žádný problém Příplatek je napsaný na kompl. odbavení, ale v recepci na to nehledí. Dají Vás kam oni chtějí. Kapverdy budeme doporučovat, ale zároveň radit dle našich zkušeností.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.