Detail recenze: Hotel Orchidea

  Slovensko, Západní Slovensko, Veľký Meder

3/5

Schimi:
Pokud chcete alespoň jednou strávit vánoce a štědrý večer mimo domov, až vám odrostou děti a osamostatní se a nechcete být součástí celonárodního vánočního shonu a paniky - vřele doporučuji vánoční pobyt (3 dny od 23-26.12) v tomto skvělém hotelu. A přišel i Mikuláš!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Viz vybavení,služby a personál hotelu níže:


Strava a stravování

I když leží Veľký Meder (dříve Čalovo) pořád na Slovensku, ve stravě je hodně znát maďarská kuchyně, která je jedna z nejlepších v evropě. Ke stravě není co dodat,švédské stoly prohíbající se pod náporem jídla a neustále doplňované,velká rozmanitost jídel jak na snídaně tak i na večeře(polopenze),od 10-18.hod. bufetový "olovrant"(svačina), zákusky, koláče,svařené víno, horká čokoláda, nealko nápoje,sekaná,prejty,jelítka -BOMBA!!!


Vybavení, služby a personál

Na to, že má hotel "jen" 3 hvězdy vybavení pokojů suprové,velká TV (programy SK,D,PL,CZ,A,H)trezor na pokoji (pokoj č.308-standart)lednička na pokoji, balkon, krásně zařízený pokoj,na pokoji pěkná koupelna s WC a sprchovým koutem,vstup na pokoj-karta,žádný klíč s mega "bambulí",na pokoji 2x hotelový župan s logem hotelu a 2x pantofle s logem hotelu,servis (chyžná-pokojská) každý den slušně zaklepe(nebo dáte ceduli na kliku) a zeptá se co chceme za servis (úklid,výměna ručníků, koše, koupelna a pod.),perfektní servis. Recepční-profesionální, rovněž obsluha restaurace hotelu, okamžitě sklízejí ze stolu,číšnice a servírky rychlé, hbité,ochotné. Na pobyt nás posadili ke stolu pro 6 osob (byli jsme dva),na žádost nám okamžitě zařídili stůl pro dva.Vše čisté-hotel by si zasloužil čtvrtou hvězdu.V ceně: bazén,vířivka,sauna,masáž,kosmetika,bufet.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Vyhlášené a evropsky velmi známé termální koupele Corvinus


Okolí hotelu

Hotel přímo před hlavním vchodem do Termálního koupaliště Corvinus,velké parkoviště u hotelu, krásná upravená zahrada, letní terasa i dětské hřiště v hotelovém areálu.V Mederi: Billa, Lidl,Tesco,OMV a spousta nádherných slovenských "krčmičiek" a restaurací.


Celkový dojem

Až na pár prakticky nepodstatných detailů-perfektní a doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Orchidea

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h