Hotel Orel

Recenze hotelu Hotel Orel *** - Bulharsko

Poměr “cena/výkon” mužů hodnotit jen slovem vynikající.

Ubytování (5 / 5)

Na začátku jsme měli problém s pokojem, okamžitě nám byl dán jiný ve, který byl už v pořádku. Pokoje čisté, krásné.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo bylo perfektní, jen s nápoji to bylo hořsí. Naléváno bylo nejspíš místní pití, které si nezískalo můj obdiv. Nicméně stravování bylo výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál působil velice profesionálně, nebyl problém se domluvit rusky a anglicky. Personál v jídelně kmital a neustále obnášel prázdné talířky. Jeden incident jemné hrubosti jsme zařizli ve chvíli, kdy jsme do jídelny přišli před odjezdem o 5 minut dřív a byli jsme lehce nevybíravým způsobem vykázání pryč, a to jsme si chtěli udělat pouze kafe v kávovaru. Až na tohoto jedince ovšem personál byl super.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře čisté, pláž soukromá. Jediný problém byli návštěvníci, kteří vstávali v 6 hodin ráno, zabrali lehátka a šli si opět lehnout. Když člověk přišel okolo 11 na pláž měl potíže místo sehnat.

Okolí hotelu (4 / 5)

Víceméně v celém okolí se nacházela hlavní promenáda. Problém byl ovšem v prodejních, kteří se na každém kroku snažili na lidech vydělat takovým zpusobem, že například špatně vraceli, nebo do platebních terminálů “omylem” psaly špatné částky.

Celkový dojem (5 / 5)

Až na malý incident s jedním ze zaměstnanců, chováním ostatních hostů a okolních prodejců byl celkový dojem opravdu skvělý! Rozhodně doporučuji.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.