Detail recenze: Hotel Orel

  Bulharsko

3/5

Cena
od 9 099 Kč/os
Dany:
Poměr “cena/výkon” mužů hodnotit jen slovem vynikající.

Ubytování

Na začátku jsme měli problém s pokojem, okamžitě nám byl dán jiný ve, který byl už v pořádku. Pokoje čisté, krásné.


Strava a stravování

Jídlo bylo perfektní, jen s nápoji to bylo hořsí. Naléváno bylo nejspíš místní pití, které si nezískalo můj obdiv. Nicméně stravování bylo výborné.


Vybavení, služby a personál

Personál působil velice profesionálně, nebyl problém se domluvit rusky a anglicky. Personál v jídelně kmital a neustále obnášel prázdné talířky. Jeden incident jemné hrubosti jsme zařizli ve chvíli, kdy jsme do jídelny přišli před odjezdem o 5 minut dřív a byli jsme lehce nevybíravým způsobem vykázání pryč, a to jsme si chtěli udělat pouze kafe v kávovaru. Až na tohoto jedince ovšem personál byl super.


Pláž a moře

Moře čisté, pláž soukromá. Jediný problém byli návštěvníci, kteří vstávali v 6 hodin ráno, zabrali lehátka a šli si opět lehnout. Když člověk přišel okolo 11 na pláž měl potíže místo sehnat.


Okolí hotelu

Víceméně v celém okolí se nacházela hlavní promenáda. Problém byl ovšem v prodejních, kteří se na každém kroku snažili na lidech vydělat takovým zpusobem, že například špatně vraceli, nebo do platebních terminálů “omylem” psaly špatné částky.


Celkový dojem

Až na malý incident s jedním ze zaměstnanců, chováním ostatních hostů a okolních prodejců byl celkový dojem opravdu skvělý! Rozhodně doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h