Otřesný pobyt

Recenze hotelu Hotel Orlov ** - Itálie - Emilia Romagna - Bellariva

V hotelu Orlov jsme pobývali v srpnu 2011. Vybírali jsme na poslední chvíli, nečekali jsme žádný zázrak, ale naprosto souhlasím s recenzí pána z roku 2014. Žádná změna, leda k horšímu.

Ubytování (1 / 5)

Naprosto otřesné malé pokoje, náš umístěn nad dvorem s popelnicemi, které páchly. Vedle balkonu na zdi byl ventilátor od klimatizace jídelny, který na náš balkon vháněl horký vzduch.Rovněž od nás požadovala paní na recepci odevzdat klíče od auta kvůli případnému přeparkování, což jsme striktně odmítli. Koupelna byla malá, sprcha umístěná na zdi, na podlaze odtokový kanálek, čili po vysprchování plná podlaha vody. Postele rozvrzané,drátěné,přistýlka naší dcery proleželá.

Strava a stravování (1 / 5)

Snídaně tvrdé, staré pečivo, sušenky, šunka, sýr, sladké pečivo. Asi po dvou dnech pobytu rozdělila paní obsluhující v jídelně hosty na vyšší a nižší vrstvu, Čechy umístila za roh, kde byla snídaně horší kvality než pro Italy sedící v přední části jídelny. Bufet byl podstatně chudší. Dokonce se stalo, že hosté klepali tvrdou bagetou o stůl a dožadovali se čerstvého poživatelného pečiva. Večeře byly v pořádku, v roce 2011 se jíst daly.Snídaně jsme opakovaně reklamovali, a to i přes delegátku, změna žádná nenastala. Někteří hosté z našeho turnusu si chodili kupovat čerstvé pečivo do marketu a nosili si ho k snídani, aby se najedli.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Otřesné, parkování ve dvoře, auto obstavené ostatními, vyjet v podstatě nemožné. Hotel je opravdu téměř na nádraží, za 2 hodiny od našeho příjezdu do večeře projelo asi 17 vlaků. Vlaky projížděly nepřetržitě ve dne i v noci, spát se nedalo. Větu :Už jede, jsme používali po celou dobu pobytu.

Pláž a moře (5 / 5)

Čistá, moře čisté, plážový servis jsme platili přímo na pláži, levný zrovna nebyl. Ale nutno podotknout, že pláž pravidelně uklízeli, byla vybavená toaletami, převlékacími kabinkami, měla opravdu úroveň.

Okolí hotelu (1 / 5)

Vlakové nádraží.

Celkový dojem (1 / 5)

Nikdy více, pobyt jsme reklamovali, cestovka reklamaci uznala, prošetřila, zaslala nám omluvu paní, která v té době měla hotel v pronájmu.Byla nám vrácena část ceny.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.