Super dovolená

Recenze hotelu Hotel Özlem Garden *** - Turecko

Byla to dovolená jak má být. Krásné prostředí, teplé a čisté moře a hlavně klid. Moc jsme si to užily.

Ubytování (5 / 5)

Bydlení v bungalovech, které jsou v zahradě s dozrávajícím jižním ovocem, prostě pohádka.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava tak pestrá a chutná, že si vybral každý.Neustále doplňovali, když něco chybělo. Všeho dostatek. Od masa, zeleniny, ovoce, Vynikající zákusky a k odpolední kávě vždy upečený dort a čtyři druhy zmrzliny.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Pokoje útulné, čisté, každý den se uklízelo,včetně výměny ručníků a doplňování balené vody. Personal ochotný usměvavý. Číšníci neustále chodili mezi stoly a sledovali, jestli něco nepotřebujeme. Wifi fungovala celkem dobře v celém areálu.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž malá, ale místo se vždy našlo. Výhoda byla, že jsme jen přešly přes promenádu a už jsme byly na pláži.Moře bylo teplé a nebyly moc vlny, tak se dalo dobře plavat.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolo hotelu nespočetné množství krámků s rozmanitým zbožím. Do historického Side opravdu jen asi 20 min. chůze.Navštívily jsme i trhy v Side, kde se dá dobře usmlouvat.

Celkový dojem (5 / 5)

Nemůžu jinak než chválit. Jediné co nám trošku pokazilo náladu byl zpáteční let, který se zpozdil o dvě hodiny, ale nemůže být vždy vše dokonalé.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.