Pobyt v Parkhotelu Hokovce

Recenze hotelu Hotel Park *** - Slovensko - Střední Slovensko - Dudince

Určitě se ještě do hotelu na pobyt v příštím roce vrátíme.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování s výtahem ve dvoulůžkových pokojích. Postele mají nové pohodlné matrace. Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem. Fén je možno použít u bazénu nebo si jej vypůjčit na recepci.

Strava a stravování (4 / 5)

Poznali jsme jinou kuchyni, jiné chutě i jinou úpravu jídel. Strava byla jako domácí. Po večeři chutnal i zákusek upečený v místní kuchyni.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Majitelé dělají maximum pro spokojenost hostů.Nabízí zájezdy do Maďarska nebo do okolí. Velkým překvapením byla výborná večeře ve sklípku pod zámkem spojená s degustací vzorků vín a harmonikářem. Mohli jsme si zazpívat všechny možné písničky. Velké oživení večerů byly tanečky nebo hra bowling. Plně jsme využívali pobyt v bazénu, sauně a procedury doporučené lékařem. Zkrátka kdo chtěl, tak si našel plnohodnotné využití času pro odpočinek a rekreaci. Televizi jsme využívali minimálně.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (1 / 5)

V tomto období se tady nelyžuje.

Okolí hotelu (3 / 5)

Vycházky do parku nebo pěšky do Dudinců popř. autobusem. Také záleží na počasí.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem je příznivý. Návštěvu hotelu přes zimní měsíce, nejen k příznivé ceně,doporučuji hlavně seniorům. V létě bude pobyt ještě příjemnější, doplněný koupáním ve venkovním bazénu.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.