Krásný pobyt

Recenze hotelu Hotel Pavla - Česko - Vysočina - Vlachovice

Hotel jsme navštívili mimo turistickou sezónu, i tak všechno fungovalo, jak mělo. Přestože tam zrovna byla větší skupina školkových dětí, personál vše zorganizoval tak, abychom se vzájemně nerušili ani během ubytování, ani v jídelně. Dokonce jsme dostali na výběr ze dvou pokojů. Personál velmi vstřícný, panovala tam rodinná atmosféra.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj velký s dostatečným množstvím úložných prostor. Matrace, peřiny a polštáře nové a pohodlné, dokonce jsme měli kromě velkého polštáře ještě jeden malý. Dostatečné množství ručníků, mýdlo, šampón. Obzvlášť oceňuji to, že v koupelně u sprchy byly poličky a háčky a odložení věcí, na to hotely často zapomínají.

Strava a stravování (5 / 5)

Mimo sezónu pochopitelně nebylo k dispozici úplně všechno z jídelního lístku, přesto se nám přátelský číšník ve všem snažil vyjít vstříc a poradil alternativu. Snídaně bohaté. Restaurace je šikovně rozdělená na dvě části tak, aby případné větší skupiny mohly být spolu a ostatní měli dostatek soukromí.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Televize neměla na některých kanálech moc dobrý příjem a neměli jsme čt24, ale kdo by se chtěl na dovolené dívat na zprávy :-) Jinak vše OK. Pro méně pohyblivé osoby je zde i výtah.

Okolí hotelu (5 / 5)

Krásná příroda, voňavý vzduch a klid, oáza pro znaveného městského člověka :-) Milovníkům fotografování přírody a západů slunce doporučuji udělat si večer procházku k místnímu rybníku.

Celkový dojem (5 / 5)

Paráda! Jestli do těchto končin ještě někdy pojedeme, ubytujeme se zase v hotelu Pavla.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.